تست همراه اول

سرویس خبر
31 خرداد 1396 ساعت 12:17
26 نظر

قیمت پژو 2008 - فروش پژو 2008 - ثبت نام پژو 2008

پیش‌ فروش پژو 2008 (تیر 96)

رنگ های شش گانه پژو 2008 ایران خودرو مشخص شد. ایران خودرو همچنین از مشتریانش خواسته است که برای افزایش سقف خریدشان به بانک‌ها مراجعه کنند.

# پیش فروش خودروی پژو 2008 در رنگ های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی رویال و قرمز انجام می‌شود. 

# باتوجه به محدودیت برخی بانك‌ها برای خريد بيش از 50 ميليون تومان در روز و همچنین باتوجه به پيش پرداخت 60 ميليون تومانی شرایط پیش فروش، خریداران باید قبل از شروع ثبت نام به بانك خود مراجعه نموده و نسبت به افزايش سقف خريد از كارت خود اقدام نمایند.

روی تصویر کلیک کنید.

روی تصویر کلیک کنید.

قواعد و ضوابط بخشنامه

# زمان ثبت نام بر اساس زوج یا فرد بودن کدملی مشتریان خواهد بود. افرادي که رقم سمت راست کدملی آنها زوج باشد در روز پنجشنبه اول تیرماه  96 وافرادی که رقم سمت راست کدملی آنها فرد باشد در روز شنبه سوم تیرماه 96 مجاز به ثبت نام هستند.

# چنانچه مشتری با اطلاعات نادرست (کد ملی و ...) نسبت به ثبت نام اقدام نماید، تعهد ایجاد شده غیر فعال شده و وجه مشتری مسترد می‌گردد.

# در این بخشنامه، امکان صلح وجود ندارد.

# هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه خواهد بود.

# امکان ثبت نام صرفا برای مشتریان حقیقی فراهم است و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی (کاردکس) امکان پذیر نیست.

# سقف ثبت نام با هر کد نمایندگی از هر برنامه فروش و در هریک از دو روز ثبت نام، حداکثر 2 دستگاه است.

# پس از ثبت نام، به هیچ وجه امکان تغییر رنگ وجود ندارد.

# قیمت نهائی مصرف کننده، در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد.

# ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس ikco.iranecar.com امکان پذیر خواهد بود.

# نمایندگی محل تحویل خودرو، پس از ثبت نام و در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 096440 ایران خودرو یا شماره تلفن 48227012-021 تماس بگیرید.

توضیحات عمومی بخشنامه

1- سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواهد شد و لذاهرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواهد شد.

2- سود مشارکت در صورت انصراف مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف براي مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواهد شد.

3- در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتري صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه، یک درصد ماهانه (12درصد سالیانه) پرداخت می شود.

4- در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواهد شد.

5- در شرایط پیش فروش، مبلغ مابه التفاوت خودرو، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه‌های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

6- ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی است.

7- در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاك با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارك خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.

8- نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتما موارد عنوان شده در بخشنامه 2968 (مدارك مورد نیاز جهت احراز سکونت) را مدنظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.

9- ارائه متن و شرایط پیش فروش جدول پیوست مندرج در بخشنامه، به مشتریان الزامی است و بدیهی است ثبت نام مشتریان تنها براساس شرایط قید شده قابل پذیرش است.

10- شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید.

11- خودروهای این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردارند.

بیشتر بخوانید:

معرفی دنا پلاس ایران خودرو

معرفی تندر پلاس ایران خودرو

نکته جالب 2008 در مورد پیشرانه‌ آن است. محمدرضا معتمد، مدیرعامل ایکاپ، اواسط بهمن‌ماه 95 در مصاحبه با ایسنا گفته بود که 2008 هم با پیشرانه 1.2 لیتری و هم با پیشرانه 1.6 لیتری در ایران مونتاژ می‌شود. اواخر بهمن‌ماه نیز مدیرعامل ایکاپ در مصاحبه با اقتصادآنلاین گفت: 2008 در ابتدا فول ورژن و با قدرت موتور 165 اسب بخار ارائه خواهد شد و همان مدل فیس‌لیفت است. اندکی بعد نیز پژو 2008 فیس‌لیفت در نمایشگاه خودرو تهران رسما رونمایی شد و از آنجایی که این خودرو با پیشرانه 1.6 لیتری توربو به نمایشگاه آمده بود، رسانه‌های داخلی عرضه 2008 را با همین انجین قطعی دانستند.

بیشتر بخوانید:

معرفی پژو 2008 ایران خودرو

آخرین قیمت محصولات ایران خودرو

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو  31 خرداد 1396
26 نظر
3.71
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری