تست همراه اول

سرویس خبر
18 فروردین 1396 ساعت 21:45
29 نظر

 

سامسونگ کار روی Galaxy S9 را آغاز کرده است

براساس آخرین شایعات منتشرشده، کمپانی سامسونگ کار روی نسخه بعدی گلکسی اس 8، یعنی Galaxy S9، را آغاز کرده است.

هنوز مدت زمان زیادی از معرفی گوشی‌های گلکسی اس 8 و 8 پلاس نگذشته است و در حالی که این محصولات هنوز رسما به بازار عرضه نشده‌اند، براساس آخرین شایعات منتشرشده، کمپانی سامسونگ کار روی نسخه Galaxy S9 را آغاز کرده است. اس 9 سامسونگ احتمالا در سال 2018 معرفی خواهد شد. 

برخی منابع گزارش داده‌اند که تیم‌هایی از کمپانی سامسونگ کار روی نمایشگر گلکسی اس 9 را از اواخر ماه مارس آغاز کرده‌اند که اگر این حرف صحت داشته باشد، به این معنی است که سامسونگ حدود 6 ماه از زمان‌بندی خود جلوتر عمل کرده. براساس گزارشات منتشرشده، کمپانی سامسونگ سخت‌گیری‌های کیفی روی محصولات را تشدید کرده است تا از ایجاد مجدد مشکلاتی مانند انفجار باتری که در نوت 7 رخ داد، جلوگیری کند. به گفته‌ یکی از این منابع آگاه: 

از ماه مارس گذشته، تیم‌هایی از سامسونگ کار روی توسعه نمایشگر اس 9 را آغاز کرده‌اند تا بتوانند نمونه‌هایی از آن را تا میانه‌های ماه آوریل آماده کنند. بعد از نمایشگر، انتظار می‌رود که بخش‌های کلیدی بعدی، مانند نمونه‌های پیش‌تولید اس 9، در چند فاز توسعه یابند. 

هنوز زود است که بخواهیم در مورد مشخصات گلکسی اس 9 پیش‌گویی کنیم، اما برخی منابع گزارش داده‌اند که احتمالا در نهمین سری از گوشی‌های گلکسی از دو نوع پنل 5.8 . 6.2 اینچی استفاده خواهد شد. در حال حاضر گوشی‌های اس 8 و 8 پلاس از چنین سایز نمایشگری بهره می‌برند.

اما در این گزارشات منتشرشده کم و بیش به گوشی گلکسی نوت 8 نیز اشاره شده است. براساس این اخبار، گوشی بعدی سری نوت ممکن است با یک نمایشگر بزرگ‌تر از حد معمول که در گوشی‌های بالارده سامسونگ دیده‌ایم روانه بازار شود که در این صورت، سایز 6.32 اینچ و جای‌گذاری سنسور اثرانگشت در زیر نمایشگر را می‌توان برای نوت 8 محتمل دانست. از آنجایی که سامسونگ موفق نشد سنسور اثرانگشت را در پنل پایینی نمایشگر اس 8 جای دهد، بعید نیست که این کمپانی کره‌ای بخواهد در گوشی گلکسی نوت 8 به این رویای خود جامه عمل بپوشاند.

بخش موبایل سامسونگ نیز پیش از این اعلام کرده بود که گوشی نوت 8 احتمالا امسال روانه بازار شود. حتی گفته می‌شود که سامسونگ کد رمز «Great» به معنای بزرگ یا عالی را برای پروژه توسعه نوت 8 در نظر گرفته است. پیش‌بینی شما چیست؟  18 فروردین 1396
29 نظر
4.43
  86 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری