تست همراه اول

سرویس خبر
15 فروردین 1396 ساعت 13:10
7 نظر

 

قیمت سیم کارت‌های اپراتورهای مجازی چقدر است؟

چند روزی است که تبلیغات اپراتورهای جدید در سطح کشور دیده می‌شود. با ما همراه باشید تا از چند و چون این سیم کارت‌ها و قیمت آن‌ها باخبر شوید.

بعد از صدور مجوز از سوی دولت به اپراتورهای مجازی برای ارائه خدمات دو شرکت کیش سل پارس و شاتل موبایل موفق به عقد قرارداد با اپراتورهای کشور شدند و بر همین اساس فعالیت خود را آغاز کردند. در حال حاضر اولین اپراتور مجازی شرکت کیش سل پارس است که با نام سامان تل سیم کارت‌های خود را با پیش شماره 099999 ارائه می‌کند. قیمت سیم‌کارت‌های دائمی سامان تل ۱۵۶ هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری آن۲۴ هزار تومان تعیین شده است. هزینه دسترسی به خدمات پایه آن نیز همانند سایر اپراتورهای تلفن همراه است. سیم‌کارت‌هایی مذکور امکان دسترسی به سرویس‌های بانکی و خدمات پرداخت الکترونیک را  نیز فراهم می‌سازند و برای اولین بار در کشور خدمات NFC را نیز پشتیبانی می‌کنند.

اما دومین اپراتور مجازی با نام  شاتل موبایل به‌زودی با پیش‌شماره جدید ۰۹۹۸ وارد بازارر تلفن همراه کشور می‌شود. سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، علاوه بر قابلیت برقراری مکالمه و تبادل پیامک به‌عنوان خدمات پایه، آخرین تکنولوژی‌های دسترسی به اینترنت پرسرعتت مبتنی بر شبکه‌های 3G، 4G، 4.5G و امکان اتصال به شبکه اینترنت ثابت نسل ۴ (TD LTE) و Wi-Fi عمومی شاتل را در اختیار مشترکین و متقاضیان قرار می‌دهد. قیمتت  سیم کارت‌های شاتل موبایل هنوز مشخص نشده است.

به محض دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید سیم کارت ها این مطلب به روز خواهد شد.

   15 فروردین 1396
7 نظر
4.37
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری