تست همراه اول

سرویس خبر
12 فروردین 1396 ساعت 14:42
36 نظر

امیدهای سامسونگ برای موفقیت پرچمداران جدید

S8 یا S7، کدام بیشتر می‌فروشند؟

هر چند قیمت‌هایی که سامسونگ برای دو پرچمدار جدید خود یعنی S8 و +S8 تعیین کرده است بیشتر از قیمت S7 است اما مدیر بخش موبایل سامسونگ انتظار دارد تا این دو پرچمدار فروشی حتی بهتر از S7 را تجربه کنند.

دی جی کو، مدیر بخش موبایل سامسونگ الکترونیکز ادعا کرده است که گلکسی S8 و گلکسی +S8 نسبت به پرچمدار قبلی سامسونگ یعنی گلکسی S7 فروش بیشتری را در سال اول عرضه، تجربه خواهند کرد. قیمت‌های در نظر گرفته شده برای دو دیوایس جدید 750 دلار یا 809 یورو برای S8 و 850 دلار یا 909 یورو برای +S8 است که نسبت به قیمت S7 به‌طور محسوسی افزایش یافته است و شاید این قیمت‌ها خلاف ادعای سامسونگ به‌نظر برسد.

جدیدترین پرچمدار سامسونگ یکی از داغ‌ترین دیوایس‌های سال 2017 بوده است به‌طوری که حجم اخبار و شایعات، پیش از معرفی رسمی آن در نوع خود کم‌نظیر بوده است. چون پرچمدار جدید سامسونگ اولین گوشی هوشمند مهمی است که سامسونگ بعد از اتفاقات مربوط به گلکسی نوت 7 عرضه کرده است، این شرکت انتظار دارد فروش آن در بازار توام با موفقیت باشد تا بخشی از زیان نوت 7 جبران شود.

اوایل همین ماه (اواسط اسفند) بود که تحلیل‌گران پیش‌بینی‌های متفاوتی در مورد میزان فروش گوشی‌ها جدید سامسونگ در بازار ارائه کردند اما دی جی کوه طی مصاحبه روز پنج‌شنبه با رسانه‌های کره‌ای در مورد فروش گوشی‌های جدید بسیار خوشبین بود.

در بسیاری از کشورها هم‌اکنون می‌توان پیش سفارش خرید گلکسی S8 را ثبت کرد. زمان نشان خواهد داد که آیا امیدهای سامسونگ برای فروش بالای پرچمداران جدییدش محقق خواهد شد یا خیر. نظر شما چیست؟ آیا S8 و +S8 فروش موفقیت‌آمیزی را تجربه خواهند کرد؟  12 فروردین 1396
36 نظر
4.45
  93 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری