تست همراه اول

سرویس خبر
8 فروردین 1396 ساعت 18:15
5 نظر

 

دوربین‌های خانواده گلکسی اس 8 از سنسور معرفی‌نشده سونی استفاده می‌کنند

یکی از ویژگی‌های پرچم‌داران امروزی، دوربین‌های قدرتمند آن‌هاست. در حال حاضر بسیاری از پرچم‌داران در دوربین خود از لنزهای ساخت شرکت سونی استفاده می‌کنند و بر همین اساس سامسونگ هم در جدیدترین گوشی‌های خود، که روز آینده معرفی می‌شوند، از لنزهای ساخت سونی استفاده می‌کند که هنوز در دسترس نیستند.

می‌توان گفت تقریبا تمام اطلاعات گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس به صورت آنلاین منتشر شده‌اند. در این بین کمترین اطلاعات منتشرشده درباره دوربین‌های این دو گوشی بوده است. در حال حاضر فقط می‌دانیم که دوربین اصلی این دو گوشی، همانند خانواده گلکسی اس۷، به تک‌لنز ۱۲ مگاپیکسلی مجهز است.

اما امروز و یک روز قبل از معرفی رسمی پرچم‌داران جدید سامسونگ، اعلام شد که گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس از لنز IMX333 سونی بهره می‌برند. این سنسور هنوز رسما معرفی نشده و در هیچ گوشی هوشمندی، حتی سری اکسپریای خود شرکت سونی، استفاده نشده است. متاسفانه به جز برند و مدل این سنسور هیچ اطلاعات دیگری در دسترس نیست و بنابراین نمی‌توانیم به مقایسه این لنز با لنز دوربین رقبای گلکسی اس۸ بپردازیم. ولی با توجه به سیر تکاملی دوربین‌های پرچم‌داران سامسونگ، می‌دانیم که کره‌ای‌ها قصد دارند عملکرد و کیفیت تصاویر ثبت‌شده با این دوربین را ارتقا دهند. پیش‌بینی شما چیست؟  8 فروردین 1396
5 نظر
3.79
  178 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری