تست همراه اول

سرویس خبر
7 فروردین 1396 ساعت 16:49
1 نظر

 

دیزل، هوگو باس و تامی هیلفیگر ساعت‌های هوشمند اندرویدی معرفی کردند

شرکت‌های دیزل، هوگو باس و تامی هیلفیگر، در نمایشگاه ساعت BaselWorld در سوئیس، ساعت‌های هوشمند مجهز به اندروید ور خود را معرفی کردند. Diesel، Hugo Boss و Tommy Hilfiger ساعت‌های خود را امسال عرضه می‌کنند.

همان‌طور که انتظار می‌رفت شرکت‌های هوگو باس و تامی هیلفیگر، ساعت‌های هوشمند خود را معرفی کردند؛ این ساعت‌ها به اندروید ور 2 مجهزند. موضوع غافلگیرکننده این است که کمپانی دیزل نیز ساعت هوشمند خود با نام On را به نمایش گذاشته است.

هر سه ساعت این هفته در نمایشگاه ساعت BaselWorld سوئیس به نمایش درآمده‌اند و مانند ساعت کانکت موادو، امسال به بازار عرضه می‌شوند.

متاسفانه غیر از قیمت و چند تصویر از این ساعت‌ها، اطلاعات زیادی از آن‌ها در این نمایشگاه منتشر نشده است. بااین‌حال، این‌ها جزئیاتی است که ما در مورد این ساعت‌ها می‌دانیم.

هر سه ساعت سیستم‌عامل اندروید ور 2.0 دارند.

Diesel On ساعت هوشمندی قدرتمند به نظر می‌رسد اما اینگونه نیست. این ساعت به تراشه Snapdragon Wear 2100 کوالکام مجهز است و قیمت آن 325 دلار است. مشخصات دیگر این ساعت همچون اندازه صفحه‌نمایش و گزینه‌های اتصال آن، مشخص نیست.

Touch اولین ساعت هوشمند اندروید وری هوگو باس است. این ساعت از فولاد ضدزنگ ساخته شده و پوششی از کربن به آن اضافه شده است. بندهای ساعت تاچ قابل تعویض است. این ساعت از Android Pay و NFC پشتیبانی می‌کند اما سنسور ضربان قلب ندارد. این ساعت در ماه اوت باقیمت 395 دلار عرضه می‌شود.

ساعت Tommy Hilfiger TH24 همچون ساعت دیزل تراشه Snapdragon Wear 2100 دارد اما فاقد NFC و سنسور ضربان قلب است. این ساعت با‌قیمت 299 دلار عرضه می‌شود.نظرات کاربران

در حال بارگذاری