تست همراه اول

سرویس خبر
5 فروردین 1396 ساعت 16:00
4 نظر

 

گوگل مشکل اتصال بلوتوث گوشی‌های Pixel و Pixel XL را برطرف کرد

کمپانی گوگل اعلام کرد مشکل اتصال بلوتوث گوشی‌های Pixel و Pixel XL را برطرف کرده است. این باگ پس از عرضه وصله امنیتی ماه فوریه پدیدار شده بود و باعث می‌شد بلوتوث گوشی‌های پیکسل و پیکسل ایکس ال Google گاهی اوقات غیرفعال شود.

حدود یک ماه پیش گوگل به وجود مشکلی در اتصال بلوتوث گوشی‌های هوشمند Pixel و Pixel XL اذعان کرد. اکنون کمپانی ساکن مانتین ویو سرانجام از رفع این مشکل خبر داده است.

این باگ پس از عرضه وصله امنیتی ماه فوریه، روی گوشی‌های پیکسل پدیدار شد و در طول ماه فوریه نیز همچنان ادامه داشت. این باگ باعث می‌شد بلوتوث دستگاه گاهی اوقات غیرفعال شود. حالا کمپانی گوگل می‌گوید که این مشکل را برطرف کرده است.

یکی از کارمندان گوگل در این مورد نوشته است:

مطلع شدم گوگل این مشکل را حل کرده است. نیازی نیست چیزی دانلود یا دیوایس و اپ‌هایتان را آپدیت کنید. دوست داریم بازخوردهای شما را بشنویم. اگر اتصال بلوتوث خود را آزمایش کردید، لطفا نتیجه را با ما در میان بگذارید.

همان‌گونه که از پیام پیداست، کاربران پیکسل برای حل مشکل نباید کار خاصی انجام دهند و این باگ، با ایجاد تغییرات سمت سرور حل شده است.

بااین‌حال، اگر آپدیتی برای Google Play Services دریافت کردید، مطلع باشید که شاید برای حل مشکل اتصال بلوتوث عرضه شده باشد.  5 فروردین 1396
1529 بازدید
4 نظر
4.11
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری