تست همراه اول

سرویس خبر
1 فروردین 1396 ساعت 15:41
2 نظر

 

طرح مفهومی شیائومی می میکس 2 مجهز به دوربین کشویی

نسل دوم Xiaomi Mi mix توسط هنرمند فرانسوی؛ Philippe Starck طراحی می‌شود. اما این روزها طرح‌های مفهومی این تلفن هوشمند در حال انتشار است که برخی ویژگی‌های آن را به ما نشان می‌دهد.

برخی از این طرح‌های مفهومی بر حسب شایعاتی که در رسانه‌ها مطرح می‌شوند، طراحی می‌شوند. طبق معمول ممکن است که طرح نهایی با چیزهایی که می‌بینیم، تفاوت داشته باشد و تفاوت‌هایی در طراحی و یا ویژگی‌ها به چشم بخورد. اما برخی از این ویژگی‌ها که در طرح‌های مفهومی می‌بینیم، ممکن است در طرح نهایی هم وجود داشته باشد.

یکی از طرح‌های جدید نسل دوم Mi Mix دارای ویژگی‌های جدیدی است. طبق شایعات، تلفن هوشمند جدید شیائومی دارای صفحه نمایشی است که حدود ۹۳ درصد از نمای جلویی دیوایس را به خود اختصاص داده است. اما به عنوان یکی از امکانات جالبی که در این طرح تعبیه شده، می توان به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی آن اشاره کرد که از امکان بیرون آمدن و داخل رفتن بهره مند است. به دلیل نبود حاشیه و کم بودن ضخامت بدنه دستگاه، طرح مفهومی بدین شکل ساخته شده است. هنوز مشخص نیست که شیائومی از این طرح در محصول نهایی استفاده می‌کند یا خیر.

طبق شایعات جدید، Mi Mix 2 از دوربین دوگانه در پشت بدنه برخوردار است، اما در این طرح مفهومی اثری از آن نیست. به جای آن یک دوربین تکی به همراه سنسور اثر انگشت دیده می‌شود. هیچ یک از این ویژگی‌ها الزاما در طرح نهایی قرار نمی‌گیرد و باید تا رونمایی نهایی از این محصول منتظر بمانیم. ویدیویی از این طرح مفهومی نیز منتشر شده است که می‌توانید آن را مشاهده کنید.

 

   1 فروردین 1396
2 نظر
3.14
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری