تست همراه اول

سرویس خبر
23 اسفند 1395 ساعت 19:03
29 نظر

 

گوشی‌های سری U؛ روزنه امید اچ تی سی

گوشی‌های اخیر اچ تی سی با وجود ویژگی‌هایی درخور فروش قابل قبولی نداشتند و حالا سری U بار دیگر روزنه امیدی برای این شرکت است.

گزارش اچ تی سی از سه ماهه چهارم 2016 نشان‌دهنده روند نزولی سالانه برای این شرکت است. اما اچ تی سی هنوز دلایلی برای امیدواری دارد. طبق گفته‌های یکی از منابع آگاه، انتظار می‌رود درآمد تولیدکننده تایوانی در ماه مارس افزایش پیدا کند؛ افزایش درآمدی که در پی افزایش فروش سری HTC U نصیب این شرکت خواهد شد. گوشی‌های سری U اچ تی سی اکنون در برخی کشورها در دسترس هستند اما هنوز طرفدارانی هم در دیگر مناطق عرضه نشده دارد.

درآمد گزارش شده اچ تی سی 150.36 میلیون دلار برای ماه فوریه بوده است که نسبت به سال گذشته 11.2 درصد رشد داشته است. تحلیل‌گران بر این باورند که اچ تی سی باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا فروش بیشتری در ماه‌های مارس و آوریل بدست آورد. در این دو ماه هنوز رقیبانی همچون سامسونگ و ال جی و گوشی‌های جدیدشان به طور جدی وارد بازار نشده اند.

اچ تی سی باید فروشش را 30 درصد افزایش دهد در غیر این صورت باقی ماندن در میدان رقابت بازار گوشی‌های هوشمند دشوار خواهد شد.  23 اسفند 1395
29 نظر
1.74
  255 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری