تست همراه اول

سرویس خبر
22 اسفند 1395 ساعت 19:00
7 نظر

 

مقایسه ابعاد گلکسی اس 8 پلاس با نوت 7

رندر جدیدی از گلکسی اس 8 پلاس و اس 8 سامسونگ فاش شده که ابعاد این گوشی را در مقایسه با سایر پرچمداران سامسونگ و آیفون های اپل نشان می دهد.

در ادامه عکس‌های فاش شده از گلکسی اس 8 سامسونگ رندر دیگری از این گوشی منتشر شده است؛ رندری که این گوشی را با دیگر گوشی‌ها مقایسه می‌کند. همانطور که در تصویر می‌بینید ابعاد این گوشی در مقایسه با دیگر گوشی‌های سامسونگ و همچنین پرچمداران اپل نشان داده شده است. نمایشگر اس 8، 0.1 اینچ از نوت 7 بزرگ‌تر است و از ابعاد مشخص شده اینطور به نظر می‌رسد که با وجود بزرگتر بودن نمایشگرش، ابعاد کوچکتری نسبت به نوت 7 دارد.

گلکسی اس 8 پلاس 6 میلی‌متر از نوت 7 بلندتر است در حالی که تقریبا عرض هر دو گوشی به یک اندازه است. گفته می‌شود اس 8 پلاس سامسونگ صفحه نمایش 6.2 اینچی دارد.

در ادامه ابعاد این گوشی‌ها با آیفون 7 پلاس و آیفون 7 اپل مقایسه شده است؛ گلکسی اس 8 پلاس ابعادی تقریبا مشابه ایفون 7 پلاس دارد اما نمایشگر آن از آیفون اپل بزرگتر است.

سامسونگ در نسل قبلی گوشی‌های پرچمدارش دکمه خانه را در پنل جلو گوشی قرار داده بود اما به نظر می‌رسد در نسل جدید پرچمدارانش خبری از این دکمه‌ها نیست و دکمه‌های نرم‌افزاری روی نمایشگر قرار گرفته‌اند.

این شرکت نهم فروردین پرچمدارانش را معرفی می‌کند و به‌زودی می‌توانیم خبرهای دقیق و رسمی در مورد این گوشی‌ها بشنویم.  22 اسفند 1395
7 نظر
5.00
  62 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری