تست همراه اول

سرویس خبر
20 اسفند 1395 ساعت 12:24
4 نظر

 

گوگل اسیستنت برای گوشی‌های غیر پیکسلی در راه است

گوگل در سال ۲۰۱۶ از دستیار صوتی جدید خود با نام گوگل اسیستنت رونمایی کرد که در ابتدا فقط برای گوشی‌های پیکسل عرضه شد، اما پس از آن اعلام شد برای سایر گوشی‌های مجهز به اندروید نوقا و سپس اندروید مارشمالو هم ارائه می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، گوگل اسیستنت جایگزین Google Now شده است، اما جایگزینی این دو دستیار در اکوسیستم اندروید مدتی به طول انجامید. این دستیار، که هوشمند‌تر و کارآمدتر از قبل شده، ابتدا به پیام‌رسان گوگل Allo و سپس به گوشی‌های پیکسل و پیسکل ایکس‌ال مجهز به اندروید نوقا وارد شد و به تازگی برای گوشی‌های نکسوس و پس از آن گوشی‌های غیر پیکسلی و غیر نکسوسی عرضه شده است. عرضه این دستیار دیجیتال برای گوشی‌های اندرویدی سایر شرکت‌ها از یک هفته قبل شروع شده بود.

بر اساس گزارش Droid-Life، که اعلانات و پیام‌های بسیاری در صفحات اجتماعی خود دریافت کرده، کاربران اعلام کرده‌اند که گوگل امکان استفاده از اسیستنت را برای گوشی‌های غیر پیکسلی هم فراهم کرده است. تا به حال گوگل اسیستنت برای دو گوشی گلکسی S7 edge و موتو Z Force عرضه شده که هر دو آن‌ها "Meet Google Assistant" را دریافت کرده‌اند.

تا به حال کاربران انگلیسی زبان آمریکا موفق به استفاده از دستیار جدید گوگل شده‌اند و پس از آن‌ها نوبت به کاربران انگلیسی زبان در کشورهای استرالیا، کانادا، بریتانیا و آلمانی زبان‌های خاک آلمان می‌رسد.

   20 اسفند 1395
3013 بازدید
4 نظر
4.53
  17 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری