تست همراه اول

سرویس خبر
19 اسفند 1395 ساعت 20:20
17 نظر

 

گزارش مشکل در میکروفون بعضی از گوشی‌های گوگل پیکسل

گوشی‌های خانواده پیکسل گرچه توسط اچ‌تی‌سی تولید شدند، اما گوگل تمام تلاش خود را به کار گرفت تا جز نام خود هیچ اثری از سای شرکت‌ها در این دستگاه‌ها دیده نشود و به عنوان گجت‌های تماما گوگلی معرفی شوند. اما اولین تلاش گوگل با مشکلات زیادی مواجه است و این بار و در ادامه مشکلات قبلی، خبرها از وجود مشکل در بخش میکروفون این گوشی حکایت دارند.

به تازگی برخی از کاربران از مشکلاتی در بخش میکروفون گوشی‌های پیکسل خبر داده‌اند، بر اساس پست‌هایی که در انجمن پشتیبانی گوگل به اشتراک گذاشته شدند، به نظر می‌رسد تعدادی از کاربران از عملکرد میکروفون گوشی‌ها و قطع آن شکایت داشته‌اند.

یکی از کاربران این طور ادعا کرده است:

امروز گوشی به دستم رسید و بعد از چند ساعت استفاده و تنظیم گوشی میکروفون به طور کامل از کار ایستاد، به غیر از زمانی که در حال ضبط ویدیو بودم و کیفیت صدای ضبط شده خوب بود. گوشی را به تنظیمات کارخانه برگرداندم (فکتوری ریست) و در همه بخش‌ها به غیراز هنگام کار با دوربین، مشکل همچنان باقی است.

اما خبر خوش این که گوگل از این مشکل مطلع است و به نظر باور دارد که این مشکل سخت افزاری است و به نرم افزار ارتباطی ندارد، اما خبر بد این است که نمی‌توان انتظار داشت با ارایه یک وصله به روز رسانی این مشکل برطرف شود. به همین دلیل کارمندان گوگل به این دسته از کاربران پیشنهاد می‌دهند تا برای رفع مشکل دستگاه‌های خود را مرجوع کنند.

یکی از کارمندان گوگل با نام برایان راکووسکی در یادداشتی اعلام کرد:

ما از ماه ژانویه اقدامات جانبی برای تقویت ارتباط سازنده با گوشی‌ها را انجام دادیم. گوشی‌هایی که در ماه گذشته تولید شدند نباید مشکلی داشته باشند. درباره گوشی‌هایی هم که پیش از این تولید شدند، احتمال بروز مشکل کتر از یک درصد است.   19 اسفند 1395
2649 بازدید
17 نظر
4.09
  23 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری