تست همراه اول

سرویس خبر
17 اسفند 1395 ساعت 16:20
4 نظر

 

آپدیت 4.5 پلی‌استیشن 4 امروز منتشر می‌شود

انتظار می‌رود آپدیت 4.5 پلی استیشن 4 امروز منتشر شود. پشتیبانی پلی‌استیشن 4 از هارددیسک خارجی و پشتیبانی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن از بلو-ری سه‌بعدی، ازجمله قابلیت‌هایی است که با این به‌روز‌رسانی به کنسول PS4 اضافه می‌شود.

آپدیت بعدی پلی‌استیشن 4، به‌روزرسانی بزرگی است. کمپانی سونی ماه گذشته اعلام کرد پس از انجام این آپدیت، پلی‌استیشن 4 از هارددیسک خارجی پشتیبانی می‌کند و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن نیز از بلو-ری سه‌بعدی پشتیبانی خواهد کرد.

بیش از یک ماه است که این آپدیت در حال تست است و به گفته منابع داخل کمپانی، انتظار می‌رود امروز، 7 مارس، منتشر شود.

این به‌روزرسانی علاوه بر تغییرات بزرگ، تغییرات کوچکی نیز در کنسول PS4 ایجاد می‌کند؛ تغییر تب نوتیفیکیشن‌ها و تغییر میزان سفارشی‌سازی بخش پروفایل کاربران، ازجمله این تغییرات کوچک است.

نوتیفیکیشن‌ها، دانلودها، آپلودها و هشدارهای بازی، حالا همه در یک تب نمایش داده می‌شوند. هدف از این کار این است که کاربر همه اخبار جدید را در یک نگاه ببیند، گرچه ممکن است باعث شلوغی این بخش و گیج شدن کاربر شود. کاربر می‌تواند با زدن دکمه "options" و انتخاب زیرگروه‌های نوتیفیکیشن‌ها، تنها آن‌هایی را ببیند که می‌خواهد.

کاربران کنترل بیشتری روی پروفایل خود خواهند داشت و می‌توانند رنگ پروفایل خود را انتخاب کنند و از تم‌های دلخواه استفاده کنند. ظاهرا وارد کردن عکس از USB امکان‌پذیر نیست اما کاربران می‌توانند با مرورگر PS4 عکسی در گوگل جستجو کنند و آن را به‌عنوان پس‌زمینه خود برگزینند.

کاربران همچنین می‌توانند از عکس‌هایی استفاده کنند که در زمان انجام بازی‌های موردعلاقه‌شان، ثبت کرده‌اند. با این کار این حس به شما دست می‌دهد که پروفایلتان واقعا متعلق به خودتان است.

بخش Quick Menu نیز تغییر کرده است؛ Quick Menu حالا در زمان بالا آمدن، بخش کمتری از صفحه gameplay را اشغال می‌کند و ایجاد party جدید، دعوت دوستان به party موجود و پیوستن به partyهای دیگران را بدون مراجعه مستقیم به اپ party امکان‌پذیر می‌کند.

کاربران PS4 Pro حالا می‌توانند برای بهبود عملکرد، Boost Mode را برای بازی‌هایی فعال کنند که برای کنسول 4K سونی بهینه نشده‌اند.  17 اسفند 1395
4 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری