تست همراه اول

سرویس خبر
16 اسفند 1395 ساعت 15:46
18 نظر

 

ویدئوی جدید از گلکسی اس 8 سامسونگ

در حالی که Galaxy S8 سامسونگ کمتر از یک ماه دیگر رونمایی می‌شود ویدئوی جدیدی از آن منتشر شده که باز هم بدون حاشیه بودن نمایشگر گوشی خودنمایی می‌کند.

این روزها گوشی‌های جدید زیادی در MWC 2017 منتشر شده است؛ گوشی‌هایی از ال‌جی، نوکیا، هوآوی و... اما هنوز جای یک پرچمدار قدرتمند دیگر خالی است: گلکسی اس 8 سامسونگ. سامسونگ قرار است کمتر از یک ماه دیگر از نسل جدید پرچمدارش رونمایی کند و تا کنون اطلاعات زیادی از این گوشی لو رفته. اکنون نیز ویدئویی از اس 8 منتشر شده که به نظر می‌آید نسخه واقعی این گوشی است.

این ویدئو چیز جدیدی برای ما ندارد زیرا تا کنون عکس‌های زیادی از این گوشی دیده‌ایم و در ویدئوی دیگری نیز گوشی در حال کار کردن نمایش داده شده؛ با این  حال دیدن تصاویر و ویدئوهای جدید از پرچمدار سامسونگ باز هم جالب توجه است.

هر دو نسخه پرچمدار سامسونگ، اس 8 و اس 8 پلاس، را در تصاویر دیده‌ایم و اکنون منتظر دو گوشی با حاشیه بسیار کم از سامسونگ هستیم. پیش‌تر بخشی از مشخصات این گوشی‌ها نیز فاش شده بود و می‌دانیم سامسونگ از جدیدترین تراشه کوالکام، اسنپدراگون 835، بهره برده است. به هر حال تا یکی-دو هفته دیگر همه چیز مشخص می‌شود و می‌توانیم این گوشی را از نزدیک ببینیم.

   16 اسفند 1395
18 نظر
3.64
  265 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری