تست همراه اول

سرویس خبر
11 اسفند 1395 ساعت 14:35
77 نظر

 

جدیدترین رندر گلکسی اس 8 تقریبا نمونه نهایی آن را به تصویر می‌کشد

سامسونگ به‌زودی از پرچمدارش، Galaxy S8، رونمایی می‌کند و امروز رندری از این گوشی فاش شده که شبیه عکس‌های رسمی این گوشی است.

چند روز پیش سامسونگ اعلام کرد که نسل جدید پرچمدارش را روز 29 مارس در رویدادی جداگانه معرفی خواهد کرد. سامسونگ نام گوشی خود را ذکر نکرده، اما می‌دانیم این گوشی احتمالا اس8 نام خواهد داشت.

حالا رندری از این گوشی فاش شده و تصویر بدنه جلو آن را به ما نشان می‌دهد. این عکس را ایوان بلس منتشر کرده و به نظر می‌رسد یکی از عکس‌هایی است که سامسونگ قصد استفاده از آن در بازار را داشته، زیرا در این عکس گوشی هیچ گونه کاوری ندارد.

انتظار می‌رود پرچمدار جدید سامسونگ 5.8 اینچی باشد و یک نسخه 6.2 اینچی به نام Galaxy S8 Plus نیز داشته باشد، اما اکنون نمی‌دانیم این عکس مربوط به کدام نسخه است. هر دو نسخه این گوشی ظاهری مشابه دارند و فقط اندازه‌شان با هم فرق می‌کند.

نمایشگر این گوشی نسبت 18 به 9 دارد و طول آن از گوشی‌های معمول بازار کمی بلندتر است. در خبرهای قبلی مشخصات اس8 و اس8 پلاس فاش شد و می‌دانیم سامسونگ به‌زودی دو گوشی قدرتمندش را رونمایی می‌کند. با وجود این هنوز نمی‌توان با اطمینان در مورد مشخصات این گوشی‌ها نظر داد و فعلا باید منتظر معرفی رسمی آنها بود. پیش‌بینی‌ها و انتظارات شما چیست؟

   11 اسفند 1395
77 نظر
4.68
  168 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری