سرویس خبر
3 اسفند 1395 ساعت 15:39
0 نظر

 

سامسونگ گلکسی بوک خود را آماده می کند

اگرچه همه منتظر رونمایی از Galaxy TabPro S2 در کنگره موبایل بارسلون هستند اما اکنون نشانی های از گلکسی بوک سامسونگ دیده شده است؛ دستگاهی که احتمالا رقیب سرفیس بوک این شرکت است.

مدت‌هاست که سامسونگ تبلت ویندوزی عرضه نکرده است و حالا به نظر می‌رسد این شرکت می‌خواهد با رونمایی از تبلت ویندوزی‌اش در MWC 2017 در بارسلون به این زمان طولاتی پایان دهد. گزارش‌های اخیر خبر می‌دهد سامسونگ تصمیم دارد از Galaxy TabPro S2 در کنفرانس خود رونمایی کند و اکنون نشانه‌هایی از سامسونگ گلکسی بوک در اپلیکیشن ویندوز 10 دیده شده است؛ نشانه‌هایی از دیوایسی دیگر، که برنامه‌های مایکروسافت را اجرا می‌کند.

در طول هفته سامسونگ اپلیکیشنی به نام Book Setting را به ویندوز استور اضافه کرده است. این اپلیکیشن به تبلت معرفی نشده Samsung Galaxy Book اشاره دارد. به نظر می‌رسد این اپلیکیشن تنظیمات بیشتری برای قلم، نمایشگر، افزایش طول عمر باتری و اضافه کردن پترن لاک (همچون گوشی و تبلت‌های اندرویدی) در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از تبلت سامسونگ که احتمالا با نام گلکسی بوک روانه بازار می‌شود در دسترس نیست و باید منتظر چیزی شبیه به سرفیس بوک مایکروسافت باشیم و شاید سامسونگ در مورد این محصول در کنگره موبایل بارسلون صحبت کند.  3 اسفند 1395
1696 بازدید
0 نظر
4.89
  76 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری