تست همراه اول

سرویس خبر
30 بهمن 1395 ساعت 14:03
8 نظر

رپورتاژ آگهی

با کیفیت ترین لوازم جانبی جهان رسما به ایران آمد

موزو، کمپانی مشهور فنلاندی در زمینه‌ی ساخت لوازم جانبی با کیفیت و لوکس گوشی‌های موبایل، رسما به بازار ایران آمد.

ما موزو هستیم و کارمان، درست کردن محصولاتی فوق‌العاده است که شما عاشقش خواهید شد. ما در خانه‌ی خود، یعنی فنلاند، محصولاتی برای گوشی‌های موبایل و تبلت تولید می‌کنیم که خودمان هم طرفدار پر و پا قرص آن هستیم و واقعا اعتقاد داریم که ترکیبی از عشق و طراحی اسکاندیناوی به همراه با کیفیت‌ترین مواد اولیه در دنیا، می‌تواند محصولی منحصر به فرد را به وجود بیاورد که از شهر هلسینکی تا تهران را تحت تاثیر خود قرار دهد.

طعم خوش کیفیت

هر محصولی که توسط موزو تولید می‌شود در نوع خود منحصر به‌فرد است. هیچ محصولی شبیه محصول دیگر نیست و این به خاطر طبیعی بودن مواد استفاده شده در تولید محصولات است. در پشت هر قاب یا کیف، یک داستان از ریشه پیدایش آن وجود دارد و بعدها داستانی مربوط به صاحب آن خواهد داشت که باعث می‌شود لوازم جانبی گوشی شما صاحب شخصیت خودش باشد.

فلیپ کاورها و قاب‌های چرمی موزو همگی از جنس چرم طبیعی گاو هستند. عمر محصولات موزو بسیار بالاست و در تماس با سطوح مختلف، رنگ و کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. قاب‌های چرمی، حس و ظاهری تازه به گوشی شما می‌دهند و در عین حال دستگاه شما را از هر گونه خط و خش و ضربه محافظت می‌کنند.

قاب‌های چوبی موزو نیز همگی از چوب‌های واقعی ساخته شده‌اند. از محصولات برجسته این دسته می‌توان به چوب‌های گردو، بلوط و درخت آسترونیوم گراوئولنس اشاره کرد. این قاب‌ها با طراحی فوق باریک خود زیبایی خاصی به گوشی شما می‌دهند. در طراحی تمامی محصولات موزو، به جزییات بسیار دقت شده و تمامی جزییات گوشی با وسواس زیاد رعایت شده‌اند و حس کیفیت بالای آن در اولین استفاده به شما منتقل خواهد شد. محصولات چوبی نیز بسیار با دوام و مقاوم هستند و از گوشی شما در برابر انواع آسیب‌ها محافظت می‌کنند.

ارزش محصول در برابر قیمت

کمپانی موزو فنلاند در ایران، با نام موزوایران فعالیت می‌کند و نمایندگی ایران موزو، محصولات موزو را با قیمت و خدمات جهانی در دسترس کاربران ایرانی قرار داده است. برای مقایسه قیمت‌های ایران و اروپا، کافی است سری به وب سایت اصلی موزو بزنید.

در ادامه از شما خواننده‌ی عزیز دعوت می‌کنیم که سری به وب سایت موزو ایران بزنید و محصولات مختلف موزو ر ا تماشا کنید:

ورود به وب سایت رسمی موزو ایران

لینک دانلود کاتالوگ تمام محصولات



  30 بهمن 1395
8 نظر
4.50
  18 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری