تست همراه اول

سرویس خبر
25 بهمن 1395 ساعت 17:59
9 نظر

 

آیا مدل جدیدی از سری N نوکیا در راه است؟

حدس‌هایی زده می‏‎شود که در کنفرانس پیش رو نوکیا گوشی جدیدی از سری موفق ان این شرکت رونمایی خواهد شد ولی اینبار با سیستم عامل اندروید.

تصاویری که یک منبع چینی از دعوتنامه‌های کنفرانس 22 فوریه HDM Global منتشر کرده است این ادعا را مطرح می‌کند که ممکن است به زودی شاهد معرفی گوشی جدیدی از سری فوق N نوکیا باشیم.

همانطور که در تصویر اول مشاهده می‌کنید عبارت N Series Once More نقش بسته است و در تصویر دوم گوشی N81 نوکیا را می‌بینید که به نوعی می‌تواند تاییدی بر معرفی دوباره N81، به عنوان یک گوشی مدرن اندرویدی، در کنفرانس پیش رو باشد.

اگرچه تا این لحظه جزئیات زیادی از مشخصات سخت‌افزاری گوشی در اختیار نداریم، شایعات جدید به پردازنده سری 600 آن اشاره دارند که مشخص می‌کند با گوشی رده‌بالایی روبه‌رو نخواهیم بود.

گوشی‌های سری N نوکیا از سال 2005 به بازار آمدند و سبب شدند تا موفقیت بزرگی نسیب این شرکت شود. آخرین گوشی‌های این سری موفق N9 و N950 بودند که سال 2011 وارد بازار شد. از آنجا که هنوز خاطره خوب سری N در ذهن کاربران باقی است معرفی عضو جدیدی از این خانواده می‌تواند موفقیت‌های قبلی را تکرار کند.

چند هفته پیش HDM Global گوشی Nokia 6 را در چین عرضه کرد که با استقبال فراوانی مواجه شد. حال باید صبر کرد و دید با آمدن عضو جدید خانواده N کاربران چقدر از آن استقبال می‌کنند.

   25 بهمن 1395
9 نظر
4.42
  26 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری