تست همراه اول

سرویس خبر
22 بهمن 1395 ساعت 16:30
21 نظر

 

اندروید نوقا امروز برای آنر 8 عرضه می‌شود

مسئولان برند آنر در ماه سپتامبر سال گذشته قول داده بودند که اندروید نوقا به همراه رابط کاربری EMUI 5.0 را در فوریه سال ۲۰۱۷ برای Honor 8 عرضه خواهند کرد. نسخه آزمایشی این نسخه، چندین ماه است که برای توسعه دهندگان عرضه شده است.

این کمپانی چینی به تازگی تایید کرده است که اندروید نوقا در تاریخ دهم فوریه (امروز) برای Honor 8 عرضه می‌شود. این آپدیت به مرور برای کاربران عرضه خواهد و تمامی دارندگان آنر 8 قادر خواهند بود که تا پایان ماه فوریه، دیوایس خود را به اندروید نوقا به‌روز کنند.

به خاطر داشته باشید با اینکه این آپدیت به صورت جهانی عرضه می‌شود، اما برخی کشورها آن را زودتر دریافت می‌کنند. احتمالا کاربران کشور انگلستان، از آنجا که نسخه آزمایشی ابتدا در این کشور عرضه گشت، زودتر از سایر کشورها قادر خواهند بود تا اندروید نوقا را روی دیوایس‌شان نصب کنند. امکان دارد دارندگان آنر 8 در کشور آمریکا نیز به صورت همزمان یا با کمی تاخیر نسبت به کشور انگلستان، به‌روزرسانی نوقا را دریافت کنند.

شایان ذکر است که Honor 8، تنها تلفن هوشمند این کمپانی چینی نیست که قابلیت آپدیت به اندروید نوقا به همراه رابط کاربری EMUI 5.0 را دارا است. هفتمین نسخه از سیستم عامل اندروید طبق قول و قرارها، در نیمه اول سال ۲۰۱۷ برای Honor 6X نیز عرضه می‌شود.

   22 بهمن 1395
21 نظر
4.09
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری