تست همراه اول

سرویس خبر
22 بهمن 1395 ساعت 14:55
0 نظر

 

7 اپلیکیشن برای سلامت قلب و کنترل خواب در اپل واچ

اپل واچ یکی از ساعت‌های هوشمندی است که با آیفون کار می‌کند و اپ‌های زیادی برای آن ساخته شده‌است. در این پست، 7 اپ برای سلامت قلب و خواب شما در اپل واچ معرفی می‌کنیم.

یکی از اصلی‌ترین کاربردهای ساعت‌های هوشمند بخصوص اپل واچ استفاده از اپلیکیشن‌های کنترل سلامتی است. ساعت‌های هوشمند با کمک سنسورهایی که دارند به خوبی از پس این وظیفه برمی‌آیند. اگر می‌خواهید سلامتی قلب و میزان خواب خود را کنترل کنید و ساعت هوشمندی که برای این منظور خریده‌اید یک اپل واچ است، این اپ‌ها را امتحان کنید.

HeartWatch

اپ HeartWatch بطور کامل قلب شما را زیرنظر می‌گیرد و در صورت احساس مشکل، به سرعت به شما هشدار می‌دهد. رابط کاربری این اپ کمی پیچیده است، اما اگر به داده‌ها و اطلاعاتی که می‌دهد توجه کنید، می‌تواند گزینه مناسبی برای اندازه‌گیری سلامت قلب شما باشد.

Motifit

Motifit یکی دیگر از اپ‌های ردیابی تمرین است که ضربان قلب شما را در لحظه برروی گوشی همراه نشان می‌دهد. این اپ فقط زمانی ضربان قلب شما را بصورت بزرگ نشان می‌دهد که شروع به تمرین کرده‌باشید.

 

CardioGram

CardioGram اپی است که داده‌های تمرینی شما را در شکل و شمایلی واضح و دقیق نشان می‌دهد.

 

HeartGraph

همانطور که از نام HeartGraph پیداست، این اپ ضربان قلب شما را در مناطق مختلف بصورت نمودار درمی‌آورد و در سراسر تمرین با هم مقایسه می‌کند. HeartGraph یک اپ عمومی است، اما کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.

 

++Sleep

++Sleep یک اپ مناسب برای اندازه‌گیری خواب با اپل واچ است. این اپ بسیار محبوب است، اما زیاد توصیه نمی‌شود. چندین باگ دراین اپ پیدا شده‌است که استفاده از آن را مختل می‌کند. 

 

SleepCycle

SleepCycle یک اپ کامل و پر از ویژگی برای اندازه‌گیری خواب در آیفون است. شاید بتوان گفت این اپ بهترین در نوع خود است.

 

AutoSleep

AutoSleep بخشی از خانواده HeartWatch است. این اپ می‌داند شما چه زمانی به خواب می‌روید و نیازی به تنظیم دستی آن از طریق آیفون نیست. داده‌های AutoSleep با HeartWatch ادغام می‌شوند.  22 بهمن 1395
0 نظر
4.75
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری