تست همراه اول

سرویس خبر
18 بهمن 1395 ساعت 16:00
33 نظر

 

قاب محافظ گلکسی اس 8 تغییرات اسکنر انگشت را تایید کرد

با انتشار تصاویر جدیدی از قاب محافظ Galaxy S8 بار دیگر تغییرات در اسکنر اثر انگشت پرچمداران سامسونگ تایید شد.

یکی از مواردی که می‌تواند ما را نسبت به طراحی گوشی‌های آینده مطئمن سازد، قاب‌های محافظی است که شرکت‌های ثالث تولید می‌کنند. معمولا سازندگان تلفن همراه ابعاد و اندازه‌های محصولات در دست ساخت خود را به صورت محدود در اختیار شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی قرار می‌دهند تا آنها نیز همزمان روی محصول خود کار کنند.

تصاویر جدیدی از قاب‌های محافظ گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس فاش شده است که با تصاویر منتشر شده قبلی از ظاهر نهایی گلکسی اس 8 مطابقت دارد. برش موجود روی این قاب‌ها متشکل از دو مستطیل کوچک و بزرگ است که به لنز دوربین و چراغ فلش و اسکنر اثر انگشت مربوط می‎شود.

با کم شده حاشیه اطراف نمایشگر شایعاتی در مورد ادغام اسکنر اثر انگشت با نمایشگر دستگاه به گوش رسید اما با دیدن تصاویر فاش شده از منابع معتبر مشخص شد اسکنر اثر انشگت گلکسی اس 8 به پشت گوشی منتقل شده است؛ چیزی که این قاب‌ها نیز آن را تایید می‌کنند.

انتظار داریم گلسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به ترتیب 5.7 و 6.2 اینچی باشند و نمایشگر خمیده داشته باشند. همچنین پیش‌بینی می‎شود نسخه جهانی این پرچمداران از پردازنده اگزینوس 8895 استفاده کنند و در دو مدل 4 و 6 گیگبایتی به بازار بیایند.

   18 بهمن 1395
33 نظر
4.19
  208 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری