تست همراه اول

سرویس خبر
18 بهمن 1395 ساعت 11:52
46 نظر

 

مصرف بد باتری گلکسی اس 7 اج در اندروید 7

نتایج آزمایش‌های انجام گرفته روی Galaxy S7 edge با اندروید 7 نشان می‌دهد مصرف باتری این گوشی نسبت به قبل بدتر شده است.

انتظار همه بر این است با دریافت آپدیت‌های نرم‌افزاری عملکرد و مصرف باتری دستگاهشان بهتر شود. سیستم عامل اندروید هر سال از این جهت پیشرفت می‌کند و طول عمر باتری گوشی‌ها را بهبود می‌بخشد. محصولات سامسونگ نیز معمولا از نظر مصرف باتری خوب عمل می‌کنند بنابراین Galaxy S7 edge در اندروید 7 باید مصرف باتری چشم‌گیری داشته باشد؛ اما در کمال تعجب چنین نیست!

نتایج آزمایشاتی که سایت GSMArena روی گلکسی اس 7 اج با اندروید 7 انجام داده است نشان می‌دهد مصرف باتری این دستگاه نسبت به اندروید 6 بیشتر شده؛ موردی که برای کاربران مطلوب نیست.

در نمودارهای زیر نتایج تست باتری نسخه جهانی گلکسی اس 7 اج با پردازنده اگزینون 8890 را مشاهده می‌کنید که برای اینترنت گردی و پخش ویدئو عملکرد ضعیف‌تری نسبت به نسخه مارشمالو دارد اما برای تست زمان مکالمه بهبود حاصل شده است.جی‌اس‌ام آرنا به نسخه جهانی Galaxy S7 edge با اندروید 7 امتیاز کلی 92 داده که نسبت به تست انجام شده با اندروید مارشمالو 6 امتیاز کمتر است. این سایت همچنین باتری گلکسی اس 7 اج را با رزولوشن‌های پایین‌تر نیز آزمایش کرده است ولی به تغییر محسوسی در مصرف باتری مشاهده نکرده است.

احتمال می‌دهیم این مشکل به بهینه نبودن نرم‌افزار گوشی مرتبط باشد و سامسونگ آن را در آپدیت‌های بعدی رفع کند ولی اگر مصرف باتری برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است بهتر است تا آن زمان به نوقا آپدیت نکنید.

   18 بهمن 1395
46 نظر
4.21
  28 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری