تست همراه اول

سرویس خبر
17 بهمن 1395 ساعت 11:17
1 نظر

 

عرضه اندروید نوقا و رابط کابری EMUI 5.0 برای آنر 6x تایید شد

مسئولان ارشد شرکت هوآوی اعلام کرده‌اند که در ماه آینده اندروید 7 نوقا و رابط کاربری EMUI 5.0 برای آنر 6 ایکس عرضه خواهد شد.

همان‌طور که می‌دانید، آنر 6 ایکس، میان‌رده قدرتمند و خوش‌قیمت هوآوی، در نمایشگاه CES 2017 معرفی شد و مدتی است که نسخه پایه این تلفن هوشمند وارد بازار ایران شده. یکی از جنبه‌های مهم آنر 6ایکس نرم‌افزار نسبتا قدیمی و انتظار کاربران به دریافت اندروید 7.0 نوقا و رابط کاربری EMUI 5.0 از زمان معرفی تا امروز است.

مسئولان هوآوی در جریان کنفرانس بین‌المللی عرضه محصولات خود در نمایشگاه CES اعلام کردند که اندروید 7.0 نوقا همراه با رابط کاربری EMUI 5.0 در سه‌ماهه دوم سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. همچنین پس از آن برخی منابع چینی اعلام کردند که در ماه مه، یعنی اواسط بازه سوم سه‌ماهه دوم سال 2017، این آپدیت عرضه خواهد شد.

چندی پیش مسئولان ارشد شرکت هوآوی نیز در گفتگو با Android Police رسما اعلام کردند که آنر 6 ایکس قرار است در تاریخ بسیار نزدیک‌تری اندروید نوقا و نسخه جدید رابط کاربری EMUI را دریافت کند. طبق این گزارش، به‌روزرسانی جدید اندروید نوقا در ماه مارس مصادف با اواسط اسفند ماه منتشر خواهد شد.

گفتنی است که هنوز زمان دقیقی از انتشار این به‌روزرسانی در دسترس نیست اما از این که عرضه آپدیت این گوشی چند ماه جلوتر افتاده باید خوشحال باشیم. همچنین شایان ذکر است که احتمال دارد در ماه مارس این به‌روزرسانی عظیم تنها برای کاربران ایالات متحده آمریکا عرضه شود و دارندگان این گوشی در سایر نقاط دنیا حتی تا ماه مه باید منتظر باشند.

به نظر شما، با سوابق قبلی هوآوی در عرضه به‌روزرسانی، این آپدیت انجام خواهد شد؟!

   17 بهمن 1395
4515 بازدید
1 نظر
4.50
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری