تست همراه اول

سرویس خبر
13 بهمن 1395 ساعت 13:05
4 نظر

 

تصاویر نمونه اولیه گوشی LG G6 منتشر شد

اولین تصاویر از نمونه اولیه گوشی پرچم‌دار ال جی، جی 6، منتشر شد. این محصول هنوز کامل نشده است و برای دیدن تصاویر محصول نهایی باید منتظر بمانیم.

طبق اخبار، شرکت LG روز 26 فوریه در کنفرانسی مطبوعاتی در بارسلون از گوشی G6 با نمایشگر 5.7 اینچی QHD+ رونمایی می‌کند. پیش‌ازاین، جز عکسی که از نیمه بالایی این گوشی درز کرده بود، چیزی در مورد ظاهر آن نمی‌دانستیم. قبلا رندرهایی از G6 ال‌جی منتشر شده بود، اما امروز تصاویری از نمونه اولیه این دستگاه منتشر شده است که برای نخستین بار جزئیات بیشتری از آن را فاش می‌کند.

همان‌طور که در تصاویر می‌بینید، این عکس‌ها مربوط به محصول نهایی نیست. بااین‌وجود، نشان می‌دهد که ال‌جی برای این گوشی از فریم فلزی پخ‌دار استفاده می‌کند که صفحه‌نمایش گوشی را در برگرفته است. G6 حاشیه‌های نازکی دارد که نسبت صفحه‌نمایش به حاشیه را افزایش می‌دهد. با نگاه کردن به تصاویر نمی‌توان با قاطعیت گفت گوشه‌های صفحه‌نمایش گرد است، اما اگر کمی با دقت به گوشه پایین و سمت راست نگاه کنیم، به نظر گردی گوشه‌ها را می‌بینیم. البته ممکن است اشتباه کنیم.

 

جنس پوشش پشتی نیز پلاستیک است که البته به‌احتمال فراوان نهایی نیست. از این پوشش پلاستیکی برای کمک به آزمایش گوشی استفاده می‌شود. در G6 نیز، همچون چند پرچم‌دار قبلی ال‌جی، از دوربین دوگانه استفاده شده است. اسکنر اثرانگشت نیز در پشت و مرکز گوشی قرار دارد. پورت یو‌اس‌بی نوع C، یک اسپیکر تک در پایین گوشی و جک هدفون دیگر نکات قابل ذکرند.

ازآنجاکه گوشی LG G6 هنوز کامل نشده، ممکن است تصاویر چندان هیجان‌انگیز نباشند. بااین‌حال قطعا کمک می‌کنند و تصویری غیررسمی از گوشی ارائه می‌دهند. گرچه سامسونگ می‌خواهد با گلکسی S8 ما را شگفت‌زده کند، احتمالا با کاری که LG در G6 انجام داده است نیز تحت تاثیر قرار گرفته‌اید؛ این‌طور نیست؟  13 بهمن 1395
4 نظر
3.70
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری