تست همراه اول

سرویس خبر
13 بهمن 1395 ساعت 12:46
21 نظر

 

گلکسی اس 8 با چه میزان رم و حافظه داخلی عرضه می‌شود؟

سامسونگ نهم فروردین از نسل جدید پرچمدار خود، Galaxy S8، رونمایی می‌کند؛ پرچمداری که گفته می‌شود از همه نسل‌های قبلی حافظه رم بیشتری دارد.

گفته می‌شود گلکسی اس 8 سامسونگ 29 مارس (نهم فروردین) رونمایی می‌شود و فروش آن از 21 آوریل آغاز خواهد شد. تا کنون خبرهای زیادی در مورد مشخصات و همچنین عکس‌های این گوشی منتشر شده، با این حال بخشی از مشخصات سخت‌افزاری دستگاه هنوز فاش نشده است.

بیشتر شایعات از 64 گیگابایت حافظه داخلی برای این دستگاه خبر می‌دهد، اما آیا این تنها گزینه برای حافظه داخلی اس8 است؟ حالا شایعه جدید از حافظه 128 گیگابایتی برای این گوشی حرف می‌زند. احتمالا همه نسخه‌ها از اسلات کارت حافظه برای افزایش حافظه داخلی نیز بهره می‌برند.

در مورد رم گوشی نیز گزینه‌های 4، 6 و 8 مطرح است. اما خبری که امروز به گوش رسیده از 4 گیگابایت رم برای نسخه 64 گیگابایتی و 6 گیگابایت رم برای نسخه 128 گیگابایت خبر داده است. اما پیش از اینکه رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی شما را به هیجان بیاورد، باید بدانید که منبع دیگری مدعی شده که نسخه دارای 4 گیگابایت رم در اروپا و آمریکای شمالی عرضه می‌شود.

این منبع همچنین گفته است که نسخه 6 گیگابایتی در بازار چین عرضه می‌شود تا رقابت بهتری با شرکت‌های داخلی این کشور داشته باشد. علاوه بر این انتظار می‌رود این نسخه در کره جنوبی نیز عرضه شود. پس از آن احتمالا سامسونگ به عرضه این نسخه در سایر بازارها نیز فکر خواهد کرد، اما تا آن موقع دیگر چند ماه از عرضه این گوشی گذشته است.

   13 بهمن 1395
21 نظر
4.17
  602 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری