تست همراه اول

سرویس خبر
11 بهمن 1395 ساعت 19:33
18 نظر

 

نظرسنجی: هر چند وقت یک‌بار سراغ بازی های موبایلی می روید؟

در نظرسنجی جی اس ام شرکت کنید و بگویید شما جز کدام دسته هستید؛ هر روز به سراغ بازی های موبایلی می روید یا علاقه زیادی به بازی کردن با گوشی هوشمند ندارید؟

جذابیت بازی‌های موبایلی بر هیچ‌کس پوشیده نیست؛ به‌خصوص شرکت‌های سازنده‌ای (همچون نینتندو و ریوو و ...) که بازی‌هایشان کاربرانی به‌گستردگی سراسر جهان دارند. برخی از این شرکت‌ها مثل نینتندو در گذشته تنها در زمینه کنسول‌های بازی و کامپیوترهای شخصی فعالیت داشتند و اکنون با اهمیت یافتن گوشی های هوشمند، به این سمت حرکت کرده اند. برخی دیگر نیز از ابتدا با هدف توسعه بازی برای سیستم عامل‌های موبایل پا به عرصه وجود گذاشته‌اند. همین موضوع باعث شده تا روزبه‌روز شاهد بازی‌های بیشتری در گوگل پلی، اپ استور و ویندوز استور باشیم.

هر کدام از ما زمانی را به بازی‌های جذاب موبایلی اختصاص می‌دهیم، بازی‌هایی که گاهی همان بازی‌های کنسول‌های قدیمی هستد که اکنون نسخه موبایلی آنها ساخته شده است و گاهی بازی‌های جدید و متنوعی که ساعت‌ها ما را سرگرم می‌کنند. حالا این زمان برای بعضی‌ها کم و برای برخی دیگر بیشتر است و با وجود اینکه می‌دانیم کارهای مفید زیادی می‌توانیم در این زمان‌ها با گوشی هوشمندمان انجام دهیم اما رفتن به سراغ این بازی‌ها اجتناب ناپذیر شده است.

حالا می‌خواهیم نظر شما را در این باره بدانیم و از شما بپرسیم هر چند وقت یک بار به سراغ بازی‌های جذاب گوشی هوشمند خود می روید؟

   11 بهمن 1395
18 نظر
4.33
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری