تست همراه اول

سرویس خبر
10 بهمن 1395 ساعت 10:26
9 نظر

 

ایرپادهای اپل از مشکلات ارتباطی رنج می‌برند

برخی از دارندگان AirPods خبر داده‌اند که این هدفون‌ها از مشکل ارتباطی رنج می‌برند و در موقع برقراری تماس تلفنی، ارتباط بلوتوث هدفون با گوشی قطع می‌شود.

ایرپادها از جمله پر سر و صداترین محصولات اپل در چند سال گذشته بوده‌‌اند و از همان روز اول معرفی، با نقدها و انتقادات زیادی مواجه شدند. حال برخی از دارندگان AirPods خبر داده‌اند که این هدفون‌ها از مشکل ارتباطی رنج می‌برند و در موقع برقراری تماس تلفنی، ارتباط بلوتوث هدفون با گوشی قطع می‌شود. این مشکلات ارتباطی فقط به تماس‌های تلفنی منحصر می‌شود و در موقع پخش موزیک هیچ مشکلی وجود ندارد. اما نکته قابل توجه این ماجرا اینجاست که این مشکلات ارتباطی عمدتا در دستگاه‌های آیفون 6 اس و 6اس پلاس مشاهده می‌شود؛ هرچند که برخی از کاربران آیفون 7 و 7پلاس نیز نیز با این مشکل مواجه شده‌اند. 

برخی از کاربران گزارش کرده‌اند که در استفاده از آیفون‌های سری 7 با چنین مواجه نشده‌اند و ایرپادها بدون هیچ مشکلی با این دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌شوند. اما مشکلات فقط به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا برخی از دارندگان ایرپادها نیز گفته‌اند که در صورتی که اپل واچ در نزدیکی ایرپادها و آیفون قرار داشته باشد، در کمال تعجب این اپل واچ است که به آیفون متصل می‌شود و نه ایرپادها! موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که برخی از کاربران نیز گفته‌اند که حتی وقتی که اپل واچ در نزدیکی دستگاه قرار ندارد، باز هم با چنین مشکلی مواجه هستند. 

وبسایت MacRumors گزارش داده است که اپل در حال تحقیق روی مشکلات ارتباطی ایرپادهاست و هنوز مشخص نیست که مشکل بوجود آمده تا چه حد حاد است و چه مقدار زمان برای رفع و رجوع کامل نیاز دارد. اپل و سیستم‌عامل iOS چندان هم با مشکلاتی از این دست بیگانه نیستند و در گذشته نیز شاهد آن بودیم که محصولات اپل در برقراری ارتباط بلوتوثی با سایر دستگاه‌ها به مشکل برخورده‌اند. البته اگر به یاد داشته باشید، اپل به دلایلی نامعلوم عرضه ایرپادها را برای مدتی به تعویق انداخت و اکنون با نمایان مشکلات ارتباطی ایرپادها، شاید بتوان دلیل این به تعویق‌اندازی را در همین مشکل جستجو کرد. 

نظر شما چیست؟ اگر از ایرپادهای اپل استفاده می‌کنید، آیا تاکنون با چنین مشکلاتی مواجه شده‌اید؟   10 بهمن 1395
3570 بازدید
9 نظر
4.33
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری