سرویس خبر
6 بهمن 1395 ساعت 13:18
391 نظر

 

مشکل نمایشگر گوشی‌های Galaxy S7 edge سامسونگ

شماری از کاربران گلکسی اس 7 اج گزارش داده‌اند که نمایشگر گوشی آنها دچار مشکل شده و خطی صورتی رنگ روی آن نمایش داده می‎شود.

شکی نیست گلکسی اس 7 اج سامسونگ یکی از بهترین گوشی‌های 2016 بازار است که ویژگی‌ها و امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران می‌گذارد. اکثر وسایل الکترونیکی با گذشت زمان دچار مشکل می‎شوند و S7 edge نیز از این قاعده مستثنا نیست.

شماری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی گزارش کرده‌اند خط عمودی صورتی رنگی روی نمایشگر گوشی ظاهر شده است. انتشار تصاویر متعدد از این مشکل در شبکه‌های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت سامسونگ نشان از فراگیری و قدیمی بودن آن دارد آنطور که تاریخ بعضی از گزارش‌ها به آوریل سال گذشته برمی‌گردد.

بسیاری تصور می‌کنند این مشکل به دلیل افتادن گوشی رخ داده است اما از گزارش کاربران چنین چیزی برداشت نمی‎شود ضمن اینکه سخنگوی سامسونگ اعلام کرده است افتادن گوشی به طور خاص منجر به چنین ایرادی نمیشود و مگر اینکه مدار نمایشگر دستگاه دچار مشکل شده باشد.

سامسونگ به مشتریان خود پیشنهاد کرده است دستگاه خود را برای ارزیابی به نمایندگی‌های این شرکت تحویل دهند تا متخصصان تشخیص دهند مشکل رخ داده به دستگاه مربوط می‎شود یا به استفاده بد کاربر. اما پیش از بردن گوشی خود به تعمیرگاه بهتر از شانس خود را برای درست شدن گوشی با ریست کردن پیکسل‌های آن امتحان کنید.

برای ریست کردن پیکسل‌های نمایشگر گلکسی اس 7 اج کد *#0*# را وارد کنید. سپس رنگ قرمز، سبز و آبی را لمس کنید. با این کار پیکسل‌های نمایشگر ریست می‏شوند. اگر بار اول مشکل حل نشد بهتر است چند بار دیگر این کار را تکرار کنید و در نهایت آن را به تعمیرگاه‌های مجاز سامسونگ تحویل دهید.

اگر برای شما هم مشکل مشابه‌ای پیش آمده است برای ما کامنت بگذارید.


   6 بهمن 1395
391 نظر
2.98
  91 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری