تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1395 ساعت 11:49
106 نظر

 

سامسونگ تایید کرد: منتظر گلکسی نوت 8 باشید

بعد از جمع شدن گلکسی نوت 7 از بازار شک و تردید زیادی درمورد ادامه تولید سری گلکسی نوت ایجاد شده بود، اما مسئولان سامسونگ تایید کردند درصدد تولید Galaxy Note 8 هستند.

پس از ماجرای گلکسی نوت 7 شایعاتی منتشر شد مبنی بر این که سامسونگ ممکن است خط تولید گوشی‌های گلکسی نوت را برای همیشه متوقف کند؛ خبری بد برای علاقه‌مندان به فبلت‌های اندرویدی. چندی بعد، در هیاهوی جمع‌آوری نوت 7، سامسونگ در اطلاعیه‌ای به ادامه تولید گوشی‌های گلکسی نوت اشاره کرد و به مشتریان وعده عرضه Galaxy Note 8 را داد.

در چند ماه گذشته خبرهای زیادی درباره Galaxy S8 شنیدیم، اما در هیچ‌یک از شایعات به از سر گرفتن تولید گلکسی نوت اشاره‌ای نشد تا اینکه روز گذشته دی جی کوه، رئیس بخش موبایل سامسونگ، در مصاحبه‌ای تایید کرد این شرکت تولید گوشی‌های Galaxy Note را ادامه خواهد داد.

او گفت: ما در تحقیقات خود دریافتیم مشتریان بسیار زیادی داریم که به Note وفادارند و من Note 8 را بهتر، امن‌تر و خلاقانه‌تر به بازار برمی‌گردانم.

همچنین تیم باکستر، رئیس سامسونگ آمریکا، گفت: بسیاری از دارندگان گلکسی نوت 4 و گلکسی نوت 5 روشن کرده‌اند که یک نوت جدید می‌خواهند.

به این ترتیب در ماه‌های آینده باید منتظر شنیدن اخبار گلکسی نوت 8 باشیم و ببینیم این غول فناوری چطور از خجالت کاربران وفادارش درمی‌آید. نظر شما در مورد ادامه تولید گلکسی نوت‌ها و آمدن Note 8 چیست؟


   5 بهمن 1395
106 نظر
4.46
  52 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری