تست همراه اول

سرویس خبر
4 بهمن 1395 ساعت 14:41
20 نظر

 

بازرسی 8 مرحله‌ای جدید باتری گوشی‌های سامسونگ

شرکت سامسونگ اعلام کرده است از این پس همه گوشی‌های این شرکت تحت روند جدید بازرسی می‎شوند که نسبت به قبل سختگیرانه و دقیق‌تر است. در ادامه این مراحل را به شما معرفی می‌کنیم.

همه ما بارها این ضرب‌المثل را شنیده‌‌ایم که می‌گوید «باید از شکست‌ها درس گرفت». حالا که دلیل اصلی مشکل گلکسی نوت7 مشخص شده سامسونگ از این ماجرا درس گرفته است و به آینده می‌نگرد.

از زمان اثبات مشکل نوت 7 تا جمع‌آوری کامل آن، این شرکت نشان داد به امنیت کاربران خود بسیار اهمیت می‌دهد و هرکاری می‌کند تا نگرانی‌ها را برطرف سازد. سامسونگ در ادامه تلاش‌هایش مراحل جدیدی به روند بازرسی و کنترل کیفیت گوشی‌های خود اضافه کرده است تا خیال کاربران را از رخ دادن چنین حوادثی در آینده راحت کند.

سامسونگ در تمام کارخانجات خود در سراسر جهان برای اضافه شدن بازرسی 8 مرحله‌ای امنیت باتری تغییراتی داده است. درحالی که تا پیش از این هم از بعضی از این تست‌ها استفاده می‌شد، 4 تست جدید، از جمله تست خاص و گران‌قیمت X-Ray، نیز اضافه شده تا از این پس همه گوشی‌های پرچمدار و غیرپرچمدار با آنها آزمایش شوند.

این 4 مرحله تست جدید نقص‌های مشابه در هر دو باتری گلکسی نوت7 را تشخیص خواهند داد. سامسونگ همچینن قصد دارد آزمایش دیگری به اسم Accelerated Aging روی گوشی‌ها انجام دهد که شرایط استفاده دو هفته‌ای از گوشی در حالت واقعی را شبیه‌سازی می‌کند.



  4 بهمن 1395
20 نظر
4.47
  49 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری