تست همراه اول

سرویس خبر
3 بهمن 1395 ساعت 15:28
27 نظر

 

آیا برآمدگی دوربین Galaxy S8 برطرف می‌شود؟

اطلاعات جدیدی از گلکسی اس 8 فاش شده است که ادعا می‌کند برآمدگی لنز دوربین در این پرچمدار وجود ندارد. خبری خوب برای طرفداران سامسونگ .

چندسالی است که شاهد بیرون زدگی لنز دوربین در طراحی گوشی‌ها هستیم؛ موردی که اگرچه کاربران دیگر حساسیت کمتری به آن نشان می‌دهند ولی نمی‌توان زشت بودن آن را کتمان کرد.

تصویری از یک منبع چینی منتشر شده است که ادعا می‌کند بیرون زدگی دوربین Galaxy S8 سامسونگ برطرف شده و لنز آن برخلاف دو مدل قبل برآمده نیست. در این تصویر برشی از بدنه Galaxy S6، Galaxy S7 و Galaxy S8 نشان داده شده که مقدار بیرون برآمدگی دوربین آنها قابل مقایسه است.

همانطور که می‌بینید در Galaxy S8 برآمدگی دیده نمی‏شود که خبر خوبی برای طرفداران سامسونگ است. اما مورد مشکوکی در این تصویر وجود دارد که سبب می‏شود به درستی آن کاملا اطمینان نکنیم. اندازه برآمدگی لنز دوربین گلکسی اس 6 و گلکسی اس 7 اشتباه نوشته شده است. در واقع برآمدگی لنز دوربین Galaxy S6 برابر با 1.7 میلی‌متر و برای Galaxy S8 برابر با 0.8 میلی‌متر است نه آنچه که در بالا ذکر شده.

در شایعات قبلی ابعاد Galaxy S8 برابر با  140.14 در 72.20 در 7.30 میلی‌متر اعلام شده است که نشان می‌دهد پرچمدار جدید سامسونگ باریک‌تر و کوچک‌تر از گلکسی اس 7 است اما در عین حال نمایشگر بزرگ‌تری در اختیار دارد.  3 بهمن 1395
27 نظر
4.62
  60 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری