تست همراه اول

سرویس خبر
1 بهمن 1395 ساعت 21:34
3 نظر

 

کنفرانس خبری اعلام همکاری مدیاپردازش و هوآوی در تهران برگزار شد

روز گذشته کنفرانس خبری اعلام همکاری کمپانی هوآوی و مدیاپردازش در تهران برگزار شد. با گزارش جی اس ام از این کنفرانس همراه باشید

در این کنفرانس که روز گذشته در مجتمع کوروش تهران و با حضور اصحاب رسانه و مدیران مدیاپردازش و هوآوی برگزار گردید، برنامه‌های آتی این دو کمپانی برای عرضه محصولات هوآوی در ایران اعلام شد. 

اولین سخنران این مراسم، بوذری، مدیر مارکتینگ مدیا پردازش بود تا با صحبت‌های مقدماتی درباره مدیاپردازش از فیاض، مدیر فروش هوآوی در ایران دعوت به سخنرانی کند. فیاض ضمن عرض تسلیت بابت فاجعه پلاسکو در تهران، با اعلام خرسندی از همکاری با مدیاپردازش افزود، هدف ما حذف واسطه‌های فروش و توزیع گسترده محصولات است که با این همکاری میسر خواهد شد. ما در حال حاضر موفق به کنترل قیمت محصولات هوآوی در ایران شده‌ایم و به زودی شاهد راه‌اندازی فروشگاه‌های هوآوی در سراسر ایران خواهیم بود. فیاض در ادامه اضافه کرد که شرکت مدیاپردازش در سال ۲۰۱۷ شریک رسمی تجاری هوآوی در ایران خواهد بود.

اما سخنران بعدی این کنفرانس خبری، نوذری، مدیر محصول هوآوی در شرکت مدیاپردازش بود. وی در ابتدا به بیان تاریخچه مدیاپردازش و استراتژی‌های این شرکت پرداخت. وی افزود ما در ایران با بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه ارتباط داریم و علاقه‌مند به همکاری با برند هوآوی که سومین برند بزرگ دنیا در این حوزه است بودیم. حالا این همکاری را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرده ایم.

نوذری افزود در حال حاضر مهم‌ترین محصول هوآوی که ما قصد فروش آن را داریم، پرچمدار آن یعنی میت ۹ است. این گوشی سه سری دارد که ما تمام سری‌های آن را در ایران عرضه خواهیم کرد. ضمنا شرکت مدیاپردازش قصد دارد سایر سری‌های میت، سری نووا، سری آنر و سری ارزان قیمت و اقتصادی Y را به صورت رسمی و با گارانتی در ایران عرضه کند.

بعد از سخنان نوذری نوبت به مراسم پرسش و پاسخ با خبرنگاران رسید. عرضه گوشی میت ۹ پورش دیزاین یکی از اصلی‌ترین سوالات این بخش از مراسم بود که با پاسخ فیاض رو به رو شد. فیاض افزود: گوشی میت ۹ پورش دیزاین در دنیا به صورت محدود و تعداد کم تولید شده و ما با توجه به علاقه‌مندانی که این گوشی در ایران دارد آن را به صورت رسمی و محدود در ایران عرضه خواهیم کرد. 

بدین ترتیب مدیاپردازش به طور رسمی در ایران گوشی های برند اپل، زد تی ئی، ال جی و هوآوی را عرضه خواهد کرد.   1 بهمن 1395
2708 بازدید
3 نظر
4.50
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری