تست همراه اول

سرویس خبر
29 دی 1395 ساعت 14:25
32 نظر

 

عکس‌های گوشی جدید سونی لو رفت!

عکس های فاش شده از گوشی جدید سونی که احتمالا جانشین Sony Xperia XA خواهد بود، از معرفی گوشی جدید این شرکت در آینده نزدیک ( شاید MWC 2017) خبر می دهد.

حدود یک ماه پیش عکس‌هایی از یکی از گوشی‌های سونی فاش شد؛ عکس‌هایی که ادعا شده بود مربوط به جانشین اکسپریا XA این شرکت (که شاید نام XA 2 داشته باشد یا XB) است. حالا عکس‌های بیشتری از این گوشی رویت شده است. این عکس‌ها هم بر اساس همان رندرهای ماه پیش هستند.  عکس‌های جدید کیفیت پایینی دارند و احتمالا از روی ویدیویی تبلیغاتی گرفته شده‌اند. اکنون می‌بینیم که خبری از دکمه پاور نیست و احتمالا این مدل سنسور اثر انگشت نداشته باشدو همچنین پورت میکرو یو اس بی با پورت USB-C جایگزین شده است. به نظر می‌رسد سونی برای گوشی جدید خود حداقل سه رنگ قرمز، بنفش و آبی درنظر گرفته است.

سنسورهای پراکسیمیتی و نور در جلو گوشی دیده می‌شود و نوار باریک در پایین نمایشگر گوشی ممکن است اسپیکر استریو این گوشی باشد.

علی رغم عکس‌های فاش شده اما فعلا خبری از مشخصات این گوشی نیست. فعلا باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا سونی در کنگره موبایل بارسلون، MWC 2017، گوشی جدیدش را در کنفرانس خبری‌اش معرفی می‌کند یا خیر!  29 دی 1395
32 نظر
2.89
  18 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری