تست همراه اول

سرویس خبر
28 دی 1395 ساعت 16:50
64 نظر

 

اندروید 7 برای Xperia Z5 و Xperia Z5 Premium منتشر شد

سونی جدیدترین نسخه اندروید را برای اکسپریا زد 5 و زد 5 پریمیوم منتشر کرد و قرار است به زودی نسخه کامپکت زد 5 نیز این به‌روزرسانی را دریافت کند.

سونی یکی از معدود شرکت‌های اندرویدی است که پس از انتشار نسخه نهایی اندروید 7 به روشنی اعلام کرد کدام یک از محصولاتش نسخه جدید اندروید را دریافت می‌کنند. پس از Xperia XZ، Xperia X و Xperia X Compact و Xperia X Performance حالا نوبت به خانواده Xperia Z5 رسیده است تا اندروید نوقا را دریافت کنند.

سونی آپدیت اندروید نوقا را با شماره 32.3.A.0.372 برای برخی از مدل‌های Xperia Z5 و Xperia Z5 Premium منتشر کرده است. در این به‌روزرسانی علاوه بر ویژگی‌های اصلی اندروید 7، مصرف باتری گوشی بهبود یافته و دکمه تایمر خودکار به دوربین جلو اضافه شده است. همچنین شاهد ادغام لانچر اکسپریا با گوگل ناو هستیم.

انتظار داریم به فاصله کوتاهی از این آپدیت گوشی‌های Xperia Z5 Compact، Xperia Z3+ و تبلت Xperia Z4 نیز اندروید 7 را دریافت کنند.

به‌روزرسانی اندروید نوقا طی چند هفته آینده به دست همه کاربران می‌رسد پس اگر در چند روز آینده پیغام دریافت آن را مشاهده نکردید نگران نباشید.  28 دی 1395
64 نظر
3.72
  32 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری