تست همراه اول

سرویس خبر
27 دی 1395 ساعت 11:06
48 نظر

 

نتیجه تحقیقات در مورد انفجار نوت 7 هفته آینده اعلام می‌شود

رویترز گزارش داده که سامسونگ آماده است تا هفته آینده گزارشی از علت انفجار Note 7 ارائه کند. با این حال احتمال دارد علت نهایی این اتفاق با یافته‌های اولیه در مورد مشکل باتری تفاوت چندانی نداشته باشد.

سامسونگ در تحقیق درباره علت انفجار گلکسی نوت ۷ به نتایج قابل انتشاری دست یافته است. به گزارش رویترز، نقص باتری علت اصلی انفجار گلکسی نوت ۷ است و گزارش مفصل تحقیقات صورت گرفته روز ۲۳ ژانویه یعنی یک هفته دیگر منتشر می‌شود.

آخرین پرچمدار سری نوت سامسونگ سال گذشته با سروصدای زیادی وارد بازار شد اما مدتی بعد انفجارهای مشکوک گریبانگیر این محصول دوست‌داشتنی شد. در پی این اتفاق سامسونگ یک بار از کاربران خواست که گوشی‌های خود را برای تعویض به نمایندگی‌های سامسونگ تحویل دهند. اما مشکل به همین‌جا ختم نشد و در نهایت سامسونگ تصمیم به جمع‌آوری این گوشی از بازار گرفت.

پس از جمع‌آوری نوت ۷ از بازار سامسونگ اعلام کرد که تیمی متشکل از متخصصان داخل و خارج کمپانی تشکیل می‌دهد تا تحقیقات لازم را روی تمام مراحل ساخت گوشی انجام دهند و علت این اتفاق را کشف کنند.

ماه گذشته یافته‌های اولیه سامسونگ نشان داد که نحوه قرارگیری باتری درون بدنه گوشی باعث وارد شدن فشار بیش از حد به آن شده و در اثر این فشار لایه‌های لیتیوم اکسید کبالت و گرافیت با یکدیگر برخورد می‌کردند و باعث احتراق باتری می‌شدند.    27 دی 1395
3645 بازدید
48 نظر
4.62
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری