تست همراه اول

سرویس خبر
12 اردیبهشت 1396 ساعت 20:03
151 نظر

خودرو دنا پلاس

دنا پلاس آمد؛ چه قیمتی؟ با چه امکاناتی؟

خط تولید دنا پلاس ایران خودرو با حضور رئیس جمهور رسما افتتاح شد. قیمت، مشخصات و تصاویر این محصول جدید را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

دنا پلاس نتیجه پروژه‌ای است که ایران خودرو طی 14 ماه و با سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومانی به سرانجام رسانده است. در دنا پلاس ابعاد فیزیکی خودرو و مشخصات فنی آن تغییری نکرده‌اند و ایران خودرو فقط به سطح تجهیزات آن افزوده است.

دنا پلاس در ویژگی‌‌های زیر با مدل فعلی دنا تفاوت دارد:

  1. دوربین عقب
  2. روکش چرمی فرمان
  3. سیستم چندرسانه‌ای جدید
  4. خطوط جدید بدنه در نمای جانبی
  5. چراغ‌های کوچک نئونی در جلو و عقب
  6. تغییر درب صندوق، تغییر تریم درب‌ها و سپر عقب جدید
  7. چراغ‌های دی‌لایت یا ابرویی چراغ‌های جلو با نواری از LED
  8. چهار ایربگ؛ دنا پلاس نخستین خودرو ایرانی است که ایربگ جانبی دارد.
  9. سانروف داخل سقف؛ دنا پلاس نخستین خودرو ایرانی است که سانروف In-Built دارد؛ یعنی سانروفی که هنگام بازشدن، بدنه سانروف درون سقف قرار می‌گیرد نه روی آن.

دنا پلاس از اواخر امسال وارد بازار می‌شود و احتمالا قیمتی در حدود 45 تا 48  میلیون تومان خواهد داشت درحالیکه مدل‌های فعلی دنا حدود 42.5 میلیون تومان قیمت دارند. علاوه‌بر دنا پلاس، ایران خودرو در ماه‌های آینده دنا توربو و همچنین دنا با گیربکس اتومات را هم به بازار می‌فرستند.

به‌روزرسانی - 20 فروردین 96:ایران خودرو قیمت قطعی دنا پلاس را 46 میلیون و 319 هزار تومان اعلام کرد.

به‌روزرسانی - 12 اردیبهشت 96:تولیدانبوه دنا پلاس با حضور رئیس جمهور آغاز شد. با توجه به اينكه پس از حادثه پلاسكو، دنا پلاس اولين خودرو جديد بود كه در ايران خودرو به توليد انبوه رسيده است، 16 دستگاه از اين خودروی جديد برای خانواده شهدای آتش‌نشان پلاسکو درنظر گرفته و حواله‌های آن نیز به صورت نمادين توسط مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو به خانواده آتش نشانان اهدا شد. هزينه خريد اين خودروها توسط كارگران و صاحبان كارگاه‌ها و كارخانه‌های قطعه سازی بخش خصوصی و همچنین كارگران گروه صنعتی ايران خودرو تامين شده است.

بیشتر بخوانید:

شرایط فروش دنا پلاس

قیمت محصولات ایران خودرو

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

   12 اردیبهشت 1396
151 نظر
3.34
  68 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری