تست همراه اول

سرویس خبر
23 دی 1395 ساعت 15:11
2 نظر

 

چگونه تب‌های تازه بسته‌شده در Safari آیفون/آیپد را بازیابی کنیم؟

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که زبانه ای را در مرورگر Safari به طور تصادفی ببنید و بخواهید مجدداً به محتوای صفحه بسته شده دسترسی پیدا کنید. در این مطلب نحوه باز کردن مجدد زبانه هایی که اخیراً در iPhone و iPad بسته شده را به شما آموزش خواهیم داد.

اکثر کسانی که iPhone دارند از Safari جهت گشت‌وگذار در اینترنت ، تماشای ویدئوها و یا اطلاع از آخرین اخبار استفاده می‌کنند. Safari مرورگر توانمندی است که می‌تواند اکثر نیازهای کاربرانش را برطرف کند. بعضی اوقات ممکن است شما زبانه‌ای را در این مرورگر به‌طور تصادفی ببندید و یا اینکه ممکن است بخواهید مطالب صفحه‌ای که اخیرا بسته‌اید را دوباره ببینید.

خوشبختانه این مرورگر ویژگی مفیدی دارد که این امکان را به شما می‌دهد تا زبانه‌هایی که اخیراً بسته‌اید را دوباره ببینید و باز کنید. استفاده از این قابلیت نیز بسیار ساده است وقتی ‌که بدانید کجا قرار دارد.

راهنما در سافاری آیفون

گام اول: Safari را در آیفون خود بازکنید.

گام دوم: آیکون زبانه‌ها (Tabs) که در گوشه سمت راست و پایین مرورگر قرار دارد را لمس کنید.

گام سوم: در قسمت پایینی علامت + را لمس کنید و نگه‌ دارید.

گام چهارم: لیستی از تمام زبانه‌هایی که اخیرا آن‌ها را بسته‌اید نمایش داده می‌شود. جهت آنکه صفحه‌ موردنظر خود را مجددا باز کنید تنها کافی است که آن را لمس کنید.

راهنمای در سافاری آیپد

گام اول: Safari را بازکنید.

گام دوم: در گوشه سمت راست و بالای مرورگر علامت + برای باز کردن یک‌ زبانه جدید وجود دارد. آن را لمس کنید و نگه‌ دارید.

گام سوم: اکنون شما لیستی از صفحاتی را که اخیرا بسته‌اید را مشاهده می‌کنید. برای باز کردن صفحه مورد نظر آن را لمس کنید.

 

در صورت نیاز به مشاهده و باز کردن زبانه‌هایی که اخیرا بسته‌شده این تمام آن چیزی است که باید بدانید. این را نیز به خاطر داشته باشید که اگر مرورگر Safari را هنگام جابه‌جا شدن بین برنامه‌های دستگاهتان ببندید، لیست زبانه‌های تازه بسته‌شده مرورگر پاک خواهد شد.  23 دی 1395
2 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری