تست همراه اول

سرویس خبر
22 دی 1395 ساعت 09:31
11 نظر

 

آیا مک بوک توانسته جان یک نفر را نجات دهد؟

در تیراندازی فرودگاه Fort Lauderdale احتمالا یک مک بوک موجب نجات جان یک انسان شده است.

در تیراندازی فرودگاه Fort Lauderdale امکان دارد که مک بوک Steve Frappier که در کوله‌پشتی‌اش بوده موجب نجات جانش شده باشد. Frappier یک کوله‌پشتی‌ بر پشتش داشت و هنگامی‌که می‌خواست از دست ضارب فرار کند روی زمین افتاد. ضارب این ماجرا، یعنی Esteban Santiago، سرباز کهنه‌کار در عراق و عضو بازنشسته گارد ارتش ملی آلاسکاست.

به گزارش CNN، بعد از آنکه Santiago کیفش را در فرودگاه پس گرفت اسلحه‌اش را خارج کرد و شروع به تیراندازی نمود. منبع دیگری نیز گفته است که او ابتدا به دستشویی رفته تا اسلحه‌اش را از کیفش خارج کند.

Frappier می‌گوید که شلیک گلوله در مسیر او به مانعی برخورد و پس از کمانه کردن به کوله‌پشتی‌اش اصابت کرده است. حالا شواهد نشان می‌دهد که گلوله به مک بوک وی برخورد کرده و پس از رد شدن از آن در جیب کناری کوله‌پشتی متوقف شده است.

Frappier همچنین گفته است:

من همانند یک لاک‌پشت روی زمین بودم، با یک کوله بر پشتم... تیر کمانه کرد و به کوله‌پشتی‌ام اصابت کرد درحالی‌که می‌توانست به پشت من برخورد کند.

CNN گزارش می‌دهد که Santiago در دفتر FBI درAnchorage دیده شده است و همچنین می‌گوید که وی صداهایی در سرش می‌شنیده که به او می‌گفتند به داعش بپیوندد. به گفته مسئولان، او برای ارزیابی سلامت روان به بیمارستان منتقل و به اختیار خود این در این ارزیابی شرکت کرده است. بنابر گزارشات، ۵ نفر درنتیجه این تیراندازی جان باختند.  22 دی 1395
11 نظر
5.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری