تست همراه اول

سرویس خبر
18 دی 1395 ساعت 17:23
16 نظر

CES 2017

تلویزیون جدید ال‌جی از نازک‌ترین آیفون هم باریک‌تر است!

شرکت کره‌ای ال‌جی به تازگی تلویزیون جدید W7 را در نمایشگاه CES 2017 معرفی کرده که مشابه کاغذ دیواری است و ضخامت کمتری نسبت به آیفون دارد. در ادامه برای جزییات بیشتر این محصول خارق العلاده با جی‌اس‌ام همراه باشید...

ال‌جی مانند دیگر کمپانی‌های سازنده تلویزیون بی کار ننشسته و در نمایشگاه 2017 CES از سری جدید تلویزیون‌های High-end این شرکت پرده‌برداری کرد. تلویزیون جدید ال‌جی W7 نام دارد که از نوع OLED با کیفیت 4K است و در دو اندازه ۷۷ و ۶۵ اینچ با وزن به ترتیب ۱۲.۲ و ۷.۷ کیلوگرم روانه بازار خواهد شد. ضخامت W7 به حدی کم است که آن را با نام مستعار"Wallpaper OLED" می شناسند. اگر W7 را به وسیله آهن‌ربای مخصوصش به دیوار متصل کنیم کمتر از ۴ میلی‌متر ضخامت خواهد داشت و گویا کاغذ دیواری جدید برای دیوار اتاقتان خریداری و نصب کرده‌اید. برای اینکه بهتر متوجه شوید تا چه حد تلویزیون‌های جدید ال‌جی نازک هستند باید بگوییم آیفون ۶ که نازک‌ترین آیفون ساخته شده تاکنون است ۶.۹ میلی‌متر ضخامت دارد.

به دلیل نازک بودن بسیار W7 ال‌جی SoundBar جدیدی را برای این محصول تعبیه کرده تا به وسیله آن بتوانید از درگاه‌های متداول استفاده کنید و تجربه شنیدن صدایی فوق‌العاده با تکنولوژی Dolby Atom را داشته باشید. از دیگر قابلیت‌های خوب این تلویزیون می‌توان به سیستم‌عامل webOS 3.5 اشاره کرد که کاربر به وسیله آن می‌تواند در اینترنت گشت و گذار کند و جدیدترین اپلیکیشن‌ها را روی تلویزیون هوشمند خود نصب و استفاده کند. ال‌جی هنوز قیمت نهایی W7 را اعلام نکرده است اما قول داده مدل ۶۵ اینچی را در ماه مارس و مدل ۷۷ اینج را در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ روانه بازار کند. 

 

نظر خود را با ما و دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید  18 دی 1395
16 نظر
4.56
  18 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری