تست همراه اول

سرویس خبر
16 دی 1395 ساعت 12:40
29 نظر

 

سامسونگ: بیشتر از 5 میلیون هدست واقعیت مجازی Gear VR به فروش رسیده است!

شرکت سامسونگ طی کنفرانس خبری خود در نمایشگاه CES 2017 در شهر لاس وگاس اعلام کرد که بیشتر از 5 میلیون نسخه از هدست واقعیت مجازی Gear VR را در سراسر دنیا به فروش رسانده است که این میزان فروش بسیار قابل توجه است و یک رکورد محسوب می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید.

شرکت سامسونگ طی کنفرانس خبری خود در نمایشگاه CES 2017به فروش هدست‌های واقعیت مجازی خود اشاره داشت و آقای تیم بکستر، مدیر واحد آمریکای شمالی شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که تا به امروز بیشتر از 5 میلیون نسخه از هدست واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR  که با همکاری فیسبوک و اکیلس ساخته شده است را به فروش رسانده است. در واقع باید گفت که آمار منتشر شده بسیار قابل توجه است و نشان از موفق بودن عملکرد این کمپانی کره‌ای در زمینه واقعیت مجازی با هدست خوش قیمت و با کیفیت Gear VR   است.

طبق اطلاعات منتشر شده در حدود 10 میلیون ساعت محتوای ویدئویی 360 درجه برای هدست واقعیت مجازی سامسونگ Gear VR  تولید شده است و با مشارکت مردم هر روزه مقدار زیادی از تصاویر 360 درجه بر روی سرویس‌های ابری شرکت سامسونگ آپلود می‌شود به همین دلیل با قدرتمندترین هدست واقعیت مجازی در زمینه محتوای ویدئویی اختصاصی روبرو هستید. همچنین از طرفی پلتفورم‌های کامپیوتر به دلیل مقدار محتوای پایین با فاصله زیادی نسبت به رقبای موبایلی عقب هستند و در زمینه واقعیت مجازی حرفی برای گفتن ندارند. 

   16 دی 1395
2886 بازدید
29 نظر
4.61
  31 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری