تست همراه اول

سرویس خبر
15 دی 1395 ساعت 17:19
2 نظر

مجله کالایاب خودرو

کالایاب‌خودرو 40 منتشر شد

آلودگی هوا کلافه‌کننده است. اگرچه آلودگی هوا دلایل متعددی دارد، اما خودروها بیشترین سهم را دارند. در این راستا کالایاب‌خودرو 40 به یکی از راه‌حل‌های کاهش آلودگی هوا، یعنی تولید و یا واردات خودروهای هیبریدی و برقی پرداخته است.

به مناسبت 29 دی‌ماه، روز ملی هوای پاک، می‌توانید کالایاب خودرو 40 را با 20% تخفیف و به مدت محدود از فروشگاه اینترنتی بامیلو خریداری کنید.

با رسیدن فصول سرد سال، مردم کلانشهرها همواره انتظار آلودگی هوا را می‌کشند؛ مهمان ناخواندهای که سهم خودروها در آن بیداد می‌کند. بسیاری از کشورها از سال‌ها پیش، با جایگزینی خودروهایی با آلایندگی کمتر و حتی صفر، توانسته‌اند بر این مشکل فائق آیند. ما هم با پیشنهاد این راه‌حل، در چهلمین شماره از کالایاب خودرو نگاهی ویژه به خودروهای هیبریدی و برقی داشته‌ایم.


 

در این ویژه‌نامه ضمن آشنایی با سیستم‌های به کار رفته در این خودروها، حدود 40 خودرو هیبریدی، پلاگین هیبریدی و برقی از بیست برند مختلف، که شانس حضور در ایران را دارند، معرفی شده‌اند. راهنمای خرید و مقایسه هیبریدی‌های موجود در ایران با رقبای بنزینی‌شان، مهم‌ترین بخش این ویژه‌نامه است که در قالب سه گروه مقایسه‌ای قرار گرفته‌اند.


 

مثل همیشه خودروهای تازه‌وارد و بزودی‌، دو بخش ثابت هر شماره از کالایاب است. با یک مقایسه در کلاس سدان‌های خانوادگی نیمه‌لوکس به معرفی دو فرانسوی تازه‌وارد پرداختیم. همچنین در مقایسه میان سدان‌های لوکس دست‌دوم‌، بهترین‌های زیر 150 میلیونی این کلاس را به شما معرفی کردیم.

برای خرید کالایاب خودرو40 به این صفحه در سایت بامیلو مراجعه کنید.

 

در کانال‌های اینستاگرام و تلگرام ما خبرهایی هست که شما از آنها بی‌خبرید!  15 دی 1395
2 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری