تست همراه اول

سرویس خبر
11 دی 1395 ساعت 20:30
48 نظر

 

گلکسی اس 8 به تاچ سه بعدی مجهز می‌شود

شایعه جدید پیرامون پرچم‌دار بعدی سامسونگ از این قرار است که دکمه‌های نرم‌افزاری Galaxy S8 از فناوری تاچ سه بعدی پشتیبانی می‌کنند.

هر چه به زمان معرفی پرچم‌داران شرکت‌ها نزدیک می‌شویم، شایعات در مورد آن‌ها افزایش می‌یابد. گلکسی اس 8 نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به فاجعه نوت 7، همه منتظرند تا ببینند سامسونگ برای اعاده حیثیت خود چه می‌کند. اخیرا David Ruddock، سردبیر وب‌سایت Android Police، در توییتی اخبار تازه‌ای از این گوشی منتشر کرده است.

به گفته رادوک و به نقل از منبع ناشناسش، گلکسی اس8 فاقد کلید فیزیکی Home خواهد بود. البته این خبر چندان جدید نیست، اما نکته جالبی که رادوک به انتهای توییتش اضافه کرده این است که دکمه‌های نرم‌افزاریِ جایگزین از تکنولوژی‌ای شبیه تاچ سه بعدی پشتیبانی می‌کنند. همچنین او گفته است که دکمه‌های مجازی پایین صفحه مانند گوشی‌های ال‌جی قابل شخصی‌سازی خواهند بود.

رادوک همچنین گفته که در حال حاضر حسگر اثر انگشت از جلو گوشی به جایی دیگر، احتمالا پشت آن، منتقل شده است، هرچند که جای اصلی آن هنوز مشخص نیست. بنابراین احتمال تعبیه حسگر اثر انگشت داخل صفحه نمایش تقریبا منتفی شده است. البته نمی‌توان سخنان رادوک را با اطمینان کامل قبول کرد، اما نمی‌توان آن‌ها را کاملا بدون اعتبار دانست.

طبق پیش‌بینی‌ها سامسونگ حوالی ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت 96) از گلکسی اس8 رونمایی می‌کند. با توجه به اینکه این دستگاه اولین پرچم‌دار سامسونگ بعد از نوت7 محسوب می‌شود، برای این شرکت و طرفدارانش اهمیت ویژه‌ای دارد.

نظر شما در مورد محل نهایی حسگر اثر انگشت و دکمه Home گلکسی اس8 چیست؟  11 دی 1395
48 نظر
4.77
  70 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری