تست همراه اول

سرویس خبر
19 اردیبهشت 1396 ساعت 21:00
20 نظر

 

5 بازی سرگرم‌کننده اندرویدی

اپلیکیشن‌های متفاوت که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد باعث شده مدتی طولانی در روز گوشی از دست‌مان جدا نشود. امروز می‌خواهیم سراغ 5 بازی سرگرم‌کننده برویم و آنها را به شما معرفی کنیم.

این روزها همه با گوشی‌های هوشمند سروکار دارند و زمان زیادی این گوشی‌ها را در دست می‌گیرند. اسمارت‌فون‌ها اکنون دیگر به جای اینکه وسیله‌ای برای ارسال پیام و برقراری تماس باشند، ابزاری برای برقراری ارتباط با دنیای مجازی و سرگرمی‌اند. اپلیکیشن‌های متفاوت که هر کدام جذابیت خاص خود را دارد باعث شده مدتی طولانی در روز گوشی از دست‌مان جدا نشود. امروز می‌خواهیم سراغ ۵ بازی سرگرم‌کننده برویم و آنها را به شما معرفی کنیم.

Crooked Path

بازی Crooked Path: Infinity Run یک بازی ساده برای تمرین سرعت عمل است. حرکت دونده در این بازی بسیار سریع است و شما هم باید خیلی سریع با ضربه زدن روی نمایشگر گوشی جهت دونده را تغییر دهید تا مانع افتادنش شوید.

دانلود Crooked Path

Wordament

در این بازی با استفاده از دانش‌تان در زبان انگلیسی باید کلمات به‌کاررفته در جدول را شناسایی کنید. البته زمان بازی محدود است و باید فورا کلمات را از حروف جدا از هم تشخیص دهید.

دانلود Wordament

Block Puzzle

با این اپلیکیشن خیلی ساده می‌توانید اشکال مختلف را کنار هم بچینید و ساعت‌ها مشعول شوید؛ یک بازی کاملا ساده بدون هیچ پیچیدگی که فقط فکر شما را می‌سنجد.

دانلود Block Puzzle

Bubble Shoot

در این بازی باید حبابی را که در دست دارید به سمت حباب‌های همرنگش پرتاب کنید تا از صفحه محو شوند؛ حباب‌هایی که با گذشت زمان از بالای صفحه به پایین صفحه می‌آیند تا کار را برای شما دشوار کنند.

دانلود Bubble Shoot

Bike Race Free Motorcycle Game

 در این بازی شما نقش یک موتورسوار را بر عهده خواهید داشت که باید از مسیرهای پرپیچ‌وخم به سلامت عبور کنید و به خط پایان برسید.

دانلود Bike Race Free Motorcycle Game  19 اردیبهشت 1396
20 نظر
3.67
  30 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری