تست همراه اول

سرویس خبر
8 دی 1395 ساعت 19:00
36 نظر

 

احتمال عرضه گلکسی اس 8 با S Pen

سامسونگ به پرچمدار بعدی سر اس نیز ویژگی‌های نرم‌افزاری S Pen اضافه می‎کند. به این ترتیب خریداران Galaxy S8 می‌توانند همچون گلکسی نوت از قلم دیجیتالی استفاده کنند.


 

در 6 سال گذشته تنها گوشی‌های سری نوت سامسونگ مجهز به قلم دیجیتال S Pen بوده‌اند؛ چیزی که بسیاری از کاربران را عاشق کار با گلکسی نوت‌ها کرده است. پس از اتفاقی که برای نوت 7 افتاد سامسونگ سعی کرد تا Galaxy S7 edge را به عنوان جایگزین معرفی کند اما هرچقدر هم که S7 خوب باشد فاقد S Pen است و نمی‌تواند جای خالی آن را پر کند.

اگر شایعات به گوشی رسیده صحت داشته باشد این امکان وجود دارد که Galaxy S8 اولین مدل از این سری باشد که با S Pen به بازار می‌آید. اگرچه فعلا در مورد صحت این خبر باید شک کرد ولی زمزمه‌های پایان عمر سری گلکسی نوت و توقف خط تولید آنها را به یاد داریم که در شلوغی انفجارهای نوت 7 منتشر شد.

البته اینطور که گفته می‎شود S Pen گلکسی اس 8 مثل سری نوت درون دستگاه قرار نمی‌گیرد بلکه به همراه دستگاه به فروش می‌رسد. از این حرف می‌توان اینطور برداشت کرد که Galaxy S8 ویژگی‌های نرم‌افزاری S Pen را با خود به همراه دارد و می‎شود با داشتن ان از قلم دیجیتالی نیز استفاده کرد.

شما از اضافه شدن S Pen و ویژگی‌های آن به گلکسی اس 8 چقدر استقبال می‌کنید؟  8 دی 1395
36 نظر
4.40
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری