تست همراه اول

سرویس خبر
4 دی 1395 ساعت 14:57
5 نظر

 

رندری جدید از گوشی DTEK70 بلک‌بری

چیزی به تاریخ رونمایی از گوشی اندرویدی جدید بلک بری نمانده است. به تازگی رندر جدیدی از این گوشی منتشر شده که وجود کیبورد فیزیکی آن را بار دیگر تایید می‌کند.

اواسط 2016 بود که گزارش شد بلک‌بری قصد عرضه 3 گوشی جدید اندرویدی با اسم رمز‌های Neon، Argon و Mercury را دارد. دو گوشی اول با نام‌های DTEK50 و DTEK60 اکنون در بازار به فروش می‌رسند و طبق خبرهای رسیده از منابع مختلف سومین گوشی نیز احتمالا در نمایشگاه CES 2017 معرفی می‎شود.

چند هفته پیش تصاویر واقعی این گوشی در اینترنت منتشر شد و حالا رندرهایی فاش شده است که با تصاویر قبلی کاملا مطابقت دارد. همانطور که مدیرعامل بلک‌بری نیز گفته بود، Mercury با کیبورد فیزیکی عرضه می‏‌شود؛ چیزی که در رندر جدید آن نیز قابل مشاهده است. تنها تفاوت موجود میان این رندر و تصاویر قبلی جابه‌جا شدن محل دوربین سلفی در جلو دستگاه است که از سمت چپ به راست رفته.

همچون دو گوشی قبلی بلک‌بری، این گوشی نیز در شرکت TCL ساخته می‏‌شود و ممکن است DTEK70 نام گیرد. در مورد سخت‌افزارهای آن اطلاع زیادی نداریم، ولی شایعات به نمایشگر 4.5 اینچی، پردازنده اسنپ‌دراگون 821 و باتری‌ای با طول عمر 2 روز اشاره کرده‌اند.  4 دی 1395
5 نظر
4.46
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری