تست همراه اول

سرویس خبر
2 دی 1395 ساعت 16:31
40 نظر

 

بهترین بازی‌های PS4 و Xbox One در سال 2016

سایت معتبر Gamespot فهرست بهترین‌بازی‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در سال 2016 را منتشر کرده است که در ادامه مطلب آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

در سال میلادی که گذشت بازی‌های ویدئویی متعددی برای کنسول‌های بازی سونی و مایکروسافت منتشر گردید که بعضی از آنها بسیار مورد استقبال قرار گرفت و بعضی دیگر، با وجود نام بزرگشان، نظر گیمرها را خیلی به خود جلب نکرد.

با اینکه سونی تمرکز خود را در نیمه دوم سال به سخت‌افزار و عرضه کنسول‌های جدید معطوف کرده بود، پلی‌استیشن‌ دوستان دستشان از بازی‌های اختصاصی، مثل The Witness، Firewatch، Street Fighter V، Ratch & Clank و Rez infinite، کوتاه نبود. از سوی دیگر مایکروسافت نیز در سومین سالگرد ورود Xbox One به بازار مدل سبک‌تر کنسول بازی خود را معرفی کرد. Forza Horizon 3 یکی از بازی‌های اختصاصی برای ایکس باکس وان است که نقدهای مثبت خوبی دریافت کرد و توانست علاقه‌مندان به بازی‌های ماشین سواری را راضی نگه دارد.

در این مطلب بهترین بازی‌های سال 2016 برای پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان از نگاه سایت معتبر Gamespot را به شما معرفی می‌کنیم. اگر تازه کنسول بازی خریده‌اید یا آنقدر سرتان شلوغ بوده است که نتوانستید پیگیر بازی‌های ویدئوی امسال باشید، بهتر است به فکر خرید بازی‌های فهرست زیر باشید.
 

بهترین بازی‌های پلی‌استیشن 4 در سال 2016

 

بهترین بازی‌های ایکس‌باکس وان در سال 2016

 

به نظر شما کدام بازی لایق دریافت عنوان بهترین بازی سال 2016 است؟ آن را در کامنت‌ها به ما معرفی کنید.  2 دی 1395
40 نظر
4.57
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری