تست همراه اول

سرویس خبر
30 آذر 1395 ساعت 16:14
47 نظر

 

نوت 7 یک پله بالاتر از LG V20 و OnePlus 3T

نوت 7 سامسونگ دیگر تولید نمی‌شود و چند ماهی است سامسونگ آن را از بازار جمع کرده است، اما تعداد نسخه‌های باقی مانده این گوشی که در دست کاربران است از گوشی‌هایی همچون وی 20 ال جی و وان پلاس 3 تی بیشتر است!

احتمالا می دانید سامسونگ به خاطر مشکلاتی که برای باتری گلکسی نوت 7  پیش آمد تولید این گوشی را متوقف کرد اما هنوز صحبت‌ها در مورد این گوشی نقل محافل تکنولوژی و سایت‌هاست. البته این صحبت‌ها چندان بی‌دلیل هم نیست؛ هنوز تعداد زیادی از گوشی‌های فروخته شده نوت 7 در دست کاربران است و از آنها استفاده می‌شود. ماه گذشته سامسونگ اعلام کرد که 90 درصد دستگاه‌های فروخته شده نوت 7 را از بازار جمع‌آوری کرده اما هنوز 10 درصد این گوشی‌ها باقی مانده است. در حقیقت این ده درصد تعداد زیادی هستند که از آمار فروش برخی از گوشی‌های دیگر شرکت‌ها نیز بیشترند.

طبق تحقیقات موسسه Apteligent، در حال حاضر تعداد گوشی‌های نوت 7 در حال استفاده از مجموع گوشی‌های LG V20 و OnePlus 3T بیشتر است و تعداد این گوشی‌ها تنها کمی کمتر از Moto Z است. پیکسل‌های گوگل و سونی اکسپریا ایکس زد نیز تعداد فروخته شده بیشتری از نوت 7 سامسونگ دارند.

به نظر می‌رسد سامسونگ باید تلاش بیشتری کند تا دستگاه‌های باقیمانده نوت 7 را از بازار جمع‌آوری کند. احتمالا نمودار تعداد دستگاه‌های نوت 7 موجود در بازار نیز ماه آینده بازهم تغییر می‌کند.  30 آذر 1395
47 نظر
4.33
  30 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری