تست همراه اول

سرویس خبر
29 آذر 1395 ساعت 17:38
29 نظر

 

آیا سامسونگ پرونده نوت 7 را بی‌سروصدا می‌بندد؟

گزارش جدیدی خبر می‌دهد که بالاخره سامسونگ از مشکل نوت 7 مطلع شده است؛ همان مشکلی که برای این شرکت ضرر 5 میلیارد دلاری و بسیاری هزینه‌های دیگر در برداشت.

اگرچه سامسونگ تا کنون دوبار گوشی‌های باقیمانده گلکسی نوت 7 را به خاطر انفجار باتری فراخوانده و بیشتر این گوشی‌ها را از بازار جمع‌آوری کرده است، در آزمایشات اولیه خود نتوانست متوجه مشکل این گوشی شود. اما حالا گزارشی جدید خبر می‌دهد که بالاخره سامسونگ از مشکل نوت 7 مطلع شده است؛ همان مشکلی که برای این شرکت ضرر 5 میلیارد دلاری و بسیاری هزینه‌های دیگر در برداشت.

سامسونگ گفته که نتایج به دست آمده را با UL و Testing Laboratory کره به اشتراک می‌گذارد. درحالی که گزارش‌های قبلی از انتشار گزارش مشکل این گوشی خبر داده بود، به نظر می‌رسد سامسونگ اکنون آمادگی دلیل انفجار باتری پرچمدار سری نوت 7 خود را با عموم مردم ندارد.

اوایل این ماه خبرهایی منتشر شد که در آنها طراحی باتری این گوشی دلیل آتش گرفتن باتری عنوان شده بود. طبق این گزارش‌ها سامسونگ خواستار باتری باریک با ظرفیت بالای ذخیره‌سازی انرژی شده تا طراحی باریک فبلت حفظ شود.

باید منتظر باشیم و ببینیم آیا سامسونگ قصد دارد پرونده نوت 7 را پیش از عرضه گلکسی اس 8 ببندد یا نه! شما چطور فکر می‌کنید؟  29 آذر 1395
29 نظر
4.00
  24 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری