تست همراه اول

سرویس خبر
29 آذر 1395 ساعت 12:26
85 نظر

 

مشکل اسپیکر گوشی‌های پیکسل جدی است!

مشکل جدیدی در گوشی‌های Pixel گوگل کشف شده که به نظر می‌رسد همه‌گیر است. این مشکل به اسپیکر دستگاه برمی‌گردد که هنگام پخش صدا در حالت حداکثر به وجود می‌آید.

به نظر می‌رسد تجربه اول گوگل در ساخت گوشی تلفن همراه چندان هم موفق نبوده است. در اینکه گوشی‌های پیکسل از بهترین گوشی‌های اندرویدی بازارند شکی نیست، اما همکاری این شرکت با اچ‌تی‌سی و تجربه‌ بالای آنها این انتظار را ایجاد می‌کند که با محصولی بی‌عیب و نقص روبه‌رو باشیم.

کاربران متعددی در سراسر جهان مشکل دوربین، داغ شدن دستگاه و از کار افتادن میکروفون Pixel و Pixel XL را گزارش کرده‌اند، ولی حالا مشکل جدیدی در این محصولات کشف شده که به صدای اسپیکر مربوط می‎شود.

همانطور که در فیلم می‌بینید، اسپیکر گوشی‌های پیکسل هنگام پخش با حداکثر صدا با مشکل مواجه می‏‌شوند و صدای خش‌خش تولید می‌کنند. کاربری که این فیلم را ضبط کرده است ادعا می‌کند همه گوشی‌های Pixel و Pixel XL این ایراد را دارند، حتی دستگاه‌هایی که تعویض شده‌اند.

هنوز مشخص نیست این مسئله به سخت‌افزار گوشی مربوط می‌شود یا ایراد نرم‌افزاری است، ولی با توجه به گسترده بودن مشکل قطعا گوگل پیگیر آن خواهد شد و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

   29 آذر 1395
85 نظر
4.16
  43 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری