جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
28 آذر 1395 ساعت 15:59
13 نظر

مایکروسافت پرچمدار Elite X3 اچ‌پی را فدای پرچمدار خود کرد

تخفیف قابل توجه مایکروسافت روی لومیا 950 و 950 ایکس ال

روز گذشته مایکروسافت قیمت گوشی‌های Lumia 950 و Lumia 950 XL را رسما کاهش داد. در ادامه دلیل این تصمیم و قیمت‌های جدید این دو گوشی را بررسی خواهیم کرد. با جی‌اس‌ام همراه باشید.

اگر به تازگی وارد وب‌سایت مایکروسافت شده باشید، احتمالا متوجه این قضیه شده‌اید که این شرکت قیمت پرچمداران خود را به صورت چشمگیری کاهش داده است. مایکروسافت تخفیفاتی برای پرچمداران خود در روز‌های آخر سال میلادی لحاظ کرده: تا ۲۴ دسامبر می‌توانید لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس‌ال را با کاهش قیمت چشمگیری به عنوان هدیه کریسمس از این کمپانی دریافت کنید. لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس‌ال به ترتیب با کاهش قیمت ۱۵۰ و ۲۰۰ دلاری همراه بوده‌اند که برای خریداران می‌تواند وسوسه‌کننده باشد. بدین ترتیب طی زمان مشخص‌شده می‌توانید لومیا ۹۵۰ را با قیمت ۲۴۹ دلار و لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال را قیمت ۲۹۹ دلار خریداری کنید. 

 

دلایل اصلی این تصمیم‌گیری مایکروسافت را می‌توان این چنین حدس زد:

  • فروش پرچمداران این شرکت به قدری با استقبال کم مواجه شده که شرکت، برای جبران ضرر یا کسب سود بیشتر، مجبور به کاهش قیمت آنها شده است.
  •  عرضه و جایگزین شدن Elite X3 به‌عنوان پرچمدار جدید ویندوز ۱۰ ساخت شرکت اچ‌پی

کاربران و وفاداران به ویندوز فون از این پس برای بهترین تجربه استفاده از ویندوز ۱۰ روی گوشی هوشمندشان می‌توانند پرچمدار جدید اچ‌پی را با قیمت ۶۴۹ خریداری کنند. Elite X3 دارای پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۲۰ است که قدرت بیشتری نسبت به اسنپ‌دراگون ۸۱۰ به‌کاررفته در لومیا ۹۵۰ دارد. همچنین با Desk Dock می‌توانید همانند Continuum گوشی هوشمندتان را تبدیل به کامپیوتر رومیزی کنید که قطعا تجربه لذت‌بخشی ایجاد خواهد کرد. 

از آنجا که این تخفیف موقتا روی پرچمداران مایکروسافت اعمال شده است، تاثیری روی قیمت آن در کشورمان نمی‌گذارد؛ به‌خصوص که این روزها شاهد نایاب شدن اومیا ۹۵۰ ایکس‌ال در بازار کشورمان هستیم و فروشندگانی که آن را در اختیار دارند با قیمت نسبتا بالا به فروش می‌رسانند.

نظر خود را با ما و دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید.


 نظرات کاربران

در حال بارگذاری